Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop

Eldo - legenda polskiej sceny hip-hopowej - zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po Dj. Decksie artysta, który dołącza do wytwórni.

Tak, jak zapowiadał właściciel StoproRapRemigiusz Łupicki, label będzie dokładnie wybierać artystów, którzy znajdą się w strukturach wytwórni. Nie może być więc zaskoczeniem, że kolejnym wzmocnieniem wydawnictwa jest właśnie Eldo.

Warszawski raper na polskiej scenie hip-hopowej jest obecny od 1997 roku. Na początku swojej aktywności muzycznej Eldo był związany z grupą Grammatik, którą współtworzył. Po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczął solową karierę. Efektem indywidualnych działań muzyka są świetne krążki. W bogatej dyskografii artysty są takie albumy, jak jak 27, Nie pytaj o nią, czy Zapiski z 1001 nocy, które zostały wyróżnione złotymi płytami.

Projekt tego labelu to coś w co bardzo wierzę i cieszę się, że będę współtworzył to wydawnictwo - mówi o dołączeniu do StoproRap Eldo.

Pierwszym owocem współpracy StoproRap i warszawskiego rapera będzie album Alfa. Blisko, coraz bliżej - wypowiada się o premierze nowego krążka Eldo i podkreśla, że jest formalizowanych coraz więcej spraw związanych z Alfą.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com (3.228.11.9). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.