Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Katy Perry, Bebe Rexha, DJ Khaled, Steve Aoki to pierwsi z ponad 100 artystów,którzy wezmą udział w trwającym 60 dni streamingu koncertów na żywo. W ten sposób, w dobie trwającej epidemii, Coca-Cola łączy fanów na całym świecie i umożliwia wspólne cieszenie się najlepszą muzyką. Udział w koncercie to nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale też szansa, by wesprzeć walkę z Covid-19.Widzowie będą mogli dokonać darowizny na rzecz Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, a Fundacja Coca-Cola przekaże kwotę równoważną środkom wpłaconym przez fanów, wynoszącą nawet do 3 mln dolarów.

Warszawa, 19 maja 2020 r. - Coca-Cola i #BeApp, nowa platforma streamingowa z muzyką na żywo, ogłosiły rozpoczęcie serii koncertów pod nazwą Coke Studio Sessions. Ten unikalny projekt skupia artystów reprezentujących różne gatunki i style muzyczne. Fani będą mogli brać udział w streamingu koncertów przez 60 dni.

Na żywo wystąpi ponad 100 artystów z całego świata - wśród nich znajdą się Katy Perry,Anitta, DJ Khaled, Bebe Rexha, Miguel, Cast of Hamilton i Steve Aoki. Pierwsze koncerty miały miejsce w ostatni weekend, a ich powtórki można obejrzeć na platformie #BeApp i nakanale YouTube Coca-Cola. Codziennie odbywać się będzie jedno wydarzenie muzyczne.Celem Coke Studio Sessions jest wsparcie działalności Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Koncerty Coke Studio Sessions stanowią oficjalny debiut #BeApp, społecznościowej platformy streamingowej z muzyką na żywo, którą założyli obecni w branży od lat Ray Smith i Ross Mason. #BeApp jest wciągającą platformą cyfrową, która pozwoli wszystkim miłośnikom muzyk i cieszyć się dźwiękami na żywo w zupełnie nowy sposób. Oferuje znacznie więcej interaktywnych funkcji niż inne wirtualne platformy koncertowe:

● Funkcja in-app sharing: udostępnianie linków w ramach aplikacji pozwala zapraszać znajomych i przyjaciół do wspólnego oglądania i słuchania;

● Kredyty/punkty (Currency/Points): interakcje pomiędzy użytkownikami i udostępnianie aplikacji pozwala na zdobywanie w aplikacji punktów i kredytów, które można wymieniać na przykład na nagrody i aktualizacje funkcji;

● Nagrody i aktualizacje (Prizes and Upgrades): wśród nagród znajdzie się specjalny dostęp do miejsc w pierwszym rzędzie, pozdrowienia od artystów podczas koncertui gadżety #BeApp;

● Miejsca w pierwszym rzędzie (Front Row Seats): miejsca w pierwszym rzędzie gwarantują bardziej zauważalną cyfrową obecność podczas transmisji na żywo -noscript="//www.hip-hop.pl/redirect/link.php?url= https%3A%2F%2Fwww.coca-cola.pl%2F." target="_blank">www.coca-cola.pl/.

#BeApp
#BeApp to nowa platforma społecznościowa, która daje dostęp do najlepszych światowych artystów, koncertów i muzycznych wydarzeń na żywo. #BeApp przenosi najczęściej słuchanych artystów świata bezpośrednio do domów słuchaczy i w ten sposób tworzy globalny wirtualny domowy koncert. Aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie, pozwala uzyskać dostęp do wielu unikatowych doświadczeń, jakie można przeżyć na koncercie lub festiwalu. Założona przez Raya Smitha i Rossa Masona platforma dodaje do streamingowej transmisji na żywo komponent społecznościowy, dzięki któremu fani mogą angażować się w bezpośrednie interakcje, robić zakupy i przekazywać darowizny na cele charytatywne wspólnie ze swoimi ulubionymi artystami, takimi jak Katy Perry, Steve Aoki, Skrillex i DJ Khaled, przeżywając w ten sposób niezapomniane muzyczne doświadczenia.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com (3.228.11.9). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.