Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Gościem dzisiejszego magazynu WuDoo będzie Smolasty!

Artysta opowie o swoim najnowszym projekcie - "Pełnia", zdradzi komu, oprócz Kaz Bałagane produkował beaty, a także wytypuje muzycznych idoli, którzy kształtowali jego gusta.
Wokalista wskaże ciekawe persony, działające na rodzimym rynku r&b i uchylił nieco informacji na temat planów założenia wytwórni -"Za jakiś czas chciałbym stanąć na nogi, jeśli chodzi o własną wytwórnię." - tłumaczy Smoła.

Pojawił się również komentarz odnośnie ostatniej współpracy z Robertem Gawlińskim. Smolasty zdradził nam, jak do tego doszło -"Wilki są w palecie zespołów, którymi byłem karmiony od dziecka." - wspomina.
Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo już dziś w Radio Szczecin Extra od godziny 20:00 do 22:00.Audycję można odbierać również przy pomocy odbiorników cyfrowych w systemie DAB +.
anonim
Autor: Czytelnik   Link do posta
19:40:27, 21-05-20
https://youtu.be/zJjIi05L4aY Jotgie nie wiem jak tańczyć.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.