Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Miała być wytwórnia jako winda z podziemia do mainstreamu, lecz plany pokrzyżował wirus, trudno. Alien niewzruszony biegnie dalej po swoje, a w utworze przedstawia Wam wizje swojego ŚWIATA. Pierwsze kadry teledysku powstały zupełnie spontanicznie, gdy raper grał support przed koncertem w Gdańsku. Jak sam dodaje:  "To był pierwszy klip, który robiliśmy na tę płytę, wiec mówimy Świat? Morze? To na przebitkę góry! Zorganizowaliśmy wyjazd i miesiąc później jechaliśmy w Tatry - zajawa! Osoby, z którymi to wszystko tworzę są ogromną częścią mojego świata".
Alien, założyciel SDG, wychował się na bydgoskim osiedlu Wzgórze Wolności. Hip-hopowo działa od 2013 roku, a przez ten czas zagrał ponad 100 supportów. W swoim dorobku ma dwie podziemne płyty "Ekspresja z rymem" oraz "Bakkaland" w kolaboracji z Młodym aka Format, jest także autorem serii bez CD'ka do której między innymi należy piosenka "Wyrwać się". Muzycznie się nie ogranicza, w zależności od towarzyszących emocji, dobiera odpowiedni podkład i tak właśnie powstają jego utwory. Za wszystkie klipy odpowiedzialny jest jego przyjaciel Arkadiusz Erward. Nadchodzący projekt jest efektem przeżyć oraz ogromu pracy na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Teraz dla wielu z Was jest obcy, lecz niebawem się to zmieni.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.