Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Nowy SBM Starter już blisko

W sieci pojawiły się zapowiedzi największego inkubatora młodych rapowych talentów.Nowy SBM Starter rozpocznie się już w dzień dziecka czyli 1 czerwca. Wtedy zostanie zaprezentowany pierwszy artysta, którego będziecie mogli zobaczyć na kanale SBM Starter.

Do tej pory na łamach SBM Startera swoje tracki publikowali tacy raperzy jak Mata, Jan-rapowanie, White 2115 czy Moli. Po przystąpieniu do programu ich kariery wystrzeliły a płyty pokryły się złotem i platyną.

Artyści nie są jeszcze znani. Informacja o pełnym składzie będzie ukazywała się na dniach.

SBM - jest jedną z czołowych niezależnych polskich wytwórni płytowych, skupiających się na muzyce miejskiej. W ramach działań spółki funkcjonują dywizje: Label, Esthetic oraz Store. Na przestrzeni trzech lat, spośród albumów które ukazały się pod szyldem oficyny, sześć osiągnęło status Złotej Płyty, zaś trzy pokryły się Platyną. Artyści współpracujący z wytwórnią stanowią czołówkę polskiej sceny rap, niejednokrotnie wychodząc poza ramy gatunku. STRONGER BY MOVEMENT.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-216-28-250.compute-1.amazonaws.com (3.216.28.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.