Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Druga edycja Hip-Hop Festiwalu odbędzie się 24 października w Netto Arenie, czyli największym tego typu obiekcie na Pomorzu Zachodnim. Na scenie wystąpią najbardziej uznani polscy raperzy - przypominamy, że pierwszą edycję uświetnili m. in. Paluch, Kali, Żabson czy Quebonafide.

Sprzedaż biletów jest dostępna pod tym linkiem: ticketos.pl(...)waga! Wśród biletów z puli early birds rozlosowane zostaną osoby, które dostaną drugi bilet gratis! Wejściówki early birds w najbardziej korzystnej cenie będą dostępne do wyczerpania puli lub ogłoszenia pierwszego artysty.Wyłącznym dystrybutorem biletów jest platforma Ticketos. Nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna.

Uprzedzając pytania, Wasze środki za zakupione bilety zawsze są bezpieczne. Jeżeli z jakiegoś powodu wydarzenie zmieni termin lub nie dojdzie do skutku, wówczas przysługuje Wam bezproblemowy zwrot pieniędzy. Wierzymy jednak, że do października sytuacja będzie już w pełni unormowana.

Wraz z biletem można zamówić wyjątkową festiwalową koszulkę! Autorem projektu będzie MDOOM, autora szaty graficznej festiwalu oraz okładek płyt Bonsona, PMM czy Bokuna.

Więcej informacji na stronie

24.10.2020 [sobota]Hala Netto Arenaul. Szafera, Szczecin
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-248-180.compute-1.amazonaws.com (3.226.248.180). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.