Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nowa funkcja - Moja historia odtwarzania w TIDAL

zobacz też!
23. splash! 2021: A$AP Rocky, Jack Harlow i Shoreline Mafia, news, rap Hip-Hop
Do 23. edycji splash! Festivalu dołączają gwiazdy ...
FKA twigs ekskluzywną headlinerką Melt Festivalu 2021!, news, rap Hip-Hop
Melt Festival dopiero co ogłosił powrót w nowym cz...
Bilon HG x Kaczy Proceder ft. Bob One - "Chodź ze mną"  klip, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Bilon...
Opał ft. Szymi Szyms - "Drop" - klip, news, rap Hip-Hop
Voodoo wraz z Brain Dead Familia prezentują pierws...
Qry x ZetHa ft. Szpaku "Kadr" klip z nowej płyty "Resoraki", news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od raper...

Nowa funkcja - Moja historia odtwarzania w TIDAL

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Nowa funkcja - Moja historia odtwarzania w TIDAL, rap Hip-Hop
Użytkownicy TIDAL zyskali dostęp do nowej funkcji, dzięki której za pomocną jednego kliknięcia mogą wrócić np. do hitów ubiegłego lata, czy świątecznych przebojów.

Dzięki nowej funkcji, użytkownicy TIDAL mogą powrócić do swoich ukochanych piosenek poprzednich miesięcy, a także zyskali dostęp do playlisty z utworami, których słuchali najchętniej. Playlisty dostępne są w sekcji Moja historia odtwarzania na stronie głównej aplikacji, dzięki czemu każdy w łatwy sposób je odnajdzie. Ponadto, najczęściej odtwarzane utwory z konkretnych miesięcy i lat zebrane są w osobnych, dedykowanych playlistach. To sprawia, że subskrybenci wyjątkowo szybko mogą przypomnieć sobie, czego słuchali w danym okresie. 

"Cieszymy się, że dzięki nowej funkcji, dajemy naszym użytkownikom szansę, aby w łatwy sposób wrócić do utworów, których słuchali najczęściej od czasu, gdy zaczęli korzystać z TIDAL."- powiedziała Katarzyna Rogalska, TIDAL Editorial Manager CEE.

Ponadto, wszyscy nowi użytkownicy TIDAL otrzymują Welcome Mix z muzyką twórców, których wskazali jako swoich ulubionych oraz inspiracje do nowych odkryć muzycznych. Z czasem, otrzymają także tworzone w oparciu o specjalny algorytm na który wpływ mają ich nawyki i gusta muzyczne, playlisty My Mix i My Video Mix.

Osoby, które nie mają jeszcze konta w TIDAL mogą zalogować się poprzez stronę TIDAL.com. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu od razu będą mogli cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo.

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji - Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony's 360 Reality Audio.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-234-241-200.compute-1.amazonaws.com (3.234.241.200). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.