Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
O tym, że Zdechły Osa lubi i potrafi zaskakiwać wiemy odkąd pierwszy Jego numer pojawił się w internecie. To co dzieje się od tego czasu tylko utwierdza w przekonaniu, że jest to artysta wyłamujący się ze wszelkich ram i nie dający się jednoznacznie zdefiniować. Najnowszy singiel Zdechłego Osy, który dzisiaj ujrzał światło dzienne, ponownie jest niespodziewany w formie. Ten kto śledzi social media, autora m.in. "Stray Dogs" czy "Nowego kwasu" , wiedział że najnowszy numer będzie delikatniejszy od wydanych w ostatnim czasie utworów. Wyprodukowane przez Aetherboy1 "Zakochałem się w twojej matce" to zaskakujący, punkrockowy lovesong.

Singlowi towarzyszy ironiczny klip, za którego realizację tradycyjnie odpowiedzialny jest Enzym.Video obejrzeć można na oficjalnym kanale Zdechłego Osy
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.