Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Machina promująca nadchodzący mixtape wytwórni Hashashins Label ruszyła pełną parą. W internecie pojawił się właśnie trzeci, oficjalny singiel, promujący wspólny projekt wytwórni z Krakowa - "Front".

"Hexer" to niezwykle mroczny utwór, gdzie tym razem udzielił się Deys, Frank oraz Feno. Wszystko nagrane zostało na klimatycznym bicie Trooth Hippiego, a klip klasycznie zrealizowała ekipa Improbros. Wciąż możemy zamawiać preorder mixtape na sklepie Hashashins.eu.

Jako, że Deys i spółka opuścili już HASHAHATĘ, w tym tygodniu otrzymaliśmy mały harmonogram dalszych premier związanych z całym projektem. Od teraz co wtorek, na kanale wytwórni wyląduje nowy odcinek vlogów, zaś piątek będzie dniem premier nowej muzyki, a to zapowiada, że czeka nas jeszcze wiele nowości!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-215-174-30.compute-1.amazonaws.com (3.215.174.30). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.