Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Peja rapuje o... krasnoludkach

Peja rapuje o... krasnoludkach

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Peja rapuje o... krasnoludkach, Peja / Slums Attack, rap Hip-Hop
Peja nawijający o krasnoludkach do beatu Magiery? To nie pomyłka! Raper podjął rękawicę rzuconą mu w nowym projekcie Rap Show od Pizza Hut. W internetowym formacie w rolę prowadzących wcielają się zaskakujące postaci, a zaproszeni artyści wykonują nieoczywiste muzyczne zadania. Na YouTube i Facebooku wystartowała właśnie pierwsza odsłona serii, a w kolejnych tygodniach będzie można obejrzeć następne wyzwania z udziałem rodzimych raperów.

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny zderzani są w rozmowach z nietypowymi prowadzącymi. Każdy z uczestników stawiany jest w ogniu prowokujących pytań, a dodatkowo musi zmierzyć się z konkretnymi zadaniami. Gościem pierwszego odcinka jest Peja, z którym rozmowę prowadzi... dziesięciolatek.Podczas wywiadu raper nie tylko wyznaje, czy wciąż ma szacunek ludzi ulicy, ale maglowany jest także m.in. z historii Polski czy z geografii. To, jak Peja poradził sobie z tymi zagadnieniami, można już zobaczyć na kanale YouTube oraz na FB Pizza Hut.

Projekt to jednak nie tylko zaskakująca rozmowa, ale i nawiązanie do muzyki. Każdy z zaproszonych gości został bowiem poproszony o wykonanie nieoczywistych kompozycji. Peja musiał na przykład zmierzyć się z rapem dla dzieci. Tu z pomocą przyszedł wiersz o krasnoludkach autorstwa Marii Konopnickiej oraz beat Magiery. W następnych odsłonach kolejni raperzy stawią czoła innym zadaniom wyznaczonym im przez nowych prowadzących- nie zabraknie rapowania w językach obcych oraz mieszania artystycznych konwencji. Premiera drugiego odcinka planowana jest na 14 lipca.

- Poprzez projekt Rap Show pokazujemy nieznane oblicze polskiej sceny rapowej oraz samych raperów - mówi Maja Wagner, Marketing Specialist w Am Rest. - Pizza Hut od lat towarzyszy muzykom na całym świecie - podczas prób,na koncertach czy backstage'u. Chcemy wykorzystać nasz związek z muzyką i przybliżyć artystyczny świat innym,tworząc bardzo oryginalny format, w którym zderzamy raperów z osobami pochodzącymi z odmiennych środowisk.Będzie zaskakująco, prowokująco i zabawnie - dodaje Wagner.

Pierwszy odcinek z serii Rap Show można oglądać już na kanale na YouTube oraz na FB marki. 
Premiera kolejnego epizodu zaplanowana jest na 14 lipca.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-98-97.compute-1.amazonaws.com (18.207.98.97). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.