Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Melt Festival dopiero co ogłosił powrót w nowym czerwcowym terminie i pierwsze informacje na temat 23. edycji festivalu pod hasłem "nowy świat", obiecując jeszcze większą różnorodność, zarówno pod względem muzycznym jak i społecznym. Ekskluzywny występ festivalowy FKA twigs to wspaniały przedsmak tego jak bardzo wszechstronny będzie to line up. Brytyjka to pierwsza headlinerka Melt Festivalu 2021.

Żadna inna artystka nie jednoczy krytyków i fanów różnych gatunków muzycznych tak jak wyjątkowa utalentowana FKA twigs pochodząca z Wielkiej Brytanii. Po trzyletniej przerwie Tahliah Garnett wypuściła w ubiegłym roku "Cellophane", zapowiedź drugiego albumu studyjnego "Magdalene", gdzie pod biblijną postacią Marii Magdaleny i w szatach future popu wygłasza problemy feminizmu. Ale to nie wszystko, teledysk do tego utworu został nominowany do nagrody Grammy i wyznaczył nowe standardy na całym świecie.

Również pośród fanów Melta ta wyjątkowa utalentowana gwiazda R'n'B była wysoko na liście życzeń. Dlatego cieszymy się jeszcze bardziej, że FKA twigs po przymusowej przerwie w tym roku zagra 6. czerwca 2021 roku długo oczekiwany debiut w Ferropolis. Będzie to jej jedyne festivalowe show w Niemczech w przyszłym roku.

Melt Festival odbędzie się w przyszłym roku już od 4. do 6. czerwca 2021. Pod hasłem "A New World" Ferropolis zaprezentuje się w do tej pory jeszcze nigdzie zademonstrowanej oprawie, która podkreśli wyjątkowość Melt Festivalu jescze mocniej.

Oficjalna przedsprzedaż karnetów na Melt Festival 2021 rozpocznie się już w poniedziałek, 20. lipca 2020 roku, na oficjalnej stronie www.meltfestival.de. Wszystkie dotychczas zakupione bilety na Melt Festival 2020 możecie przepisać na kolejny rok. Więcej informacji już wkrótce!

Melt Festival 2021
4.-6. czerwca 2021
Ferropolis (Niemcy)
meltfestival.de
#melt2021
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-215-174-30.compute-1.amazonaws.com (3.215.174.30). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.