Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
W serwisie TIDAL dostępny jest już premierowy koncert Mr. Polska, podczas którego raper wykonał na żywo utwory ze swojego najnowszego albumu "Bajki Na Dobranoc".

Mr. Polska to jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Większość polskich fanów poznało go przy okazji numeru "Jagodzianki" nagranego z Malikiem Montaną. W tym roku, po kilkunastu latach obecności na rynku muzycznym i trzech albumach wydanych w Holandii, Mr. Polska zdecydował się nagrać swój pierwszy krążek w języku polskim. "Bajki na Dobranoc" miały premierę 12 czerwca.           

"Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie. "Bajki na dobranoc" są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać. Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!" - powiedział o albumie Mr. Polska. 

Koncert dostępny na wyłączność w TIDAL jest kolejnym projektem realizowanym w ramach bliskiej współpracy serwisu z polskimi i światowymi artystami. Do tej pory mieliśmy już okazję obejrzeć premierowe występy m.in. Kasi Lins, Włodiego czy Rosalie., której koncert znalazł się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych na świecie wideo w TIDAL. 

anonim
Autor: Yyyoooiiii   Link do posta
22:04:57, 19-07-20
Nieslugo sie okaze, ze mietek spod monopolowego, to najlepszy raper na świecie, ale nikt o tym nie wiedzial.

anonim
Autor: miss Polska   Link do posta
18:43:18, 22-07-20
a co masz jakieś wąty do MR. Polska? ......czemu sie nie dziwie buhahahahaah

anonim
Autor: Ralf1994   Link do posta
09:58:55, 28-07-20
Przeczytajcie to ale pojechał! https://natemat.pl/315785,mr-polska-gwiaz da-rapu-z-holandii-o-milosci-do-polski-re ligii-rodzinie

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.