Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Pomoc

Jak kupić bilety na Hip-Hop.pl?

Krok 1 - Kupowanie/ rezerwacja biletów

Na Hip-Hop.pl sprzedaż biletów prowadzą organizatorzy posiadający uprawnienia PRO. Oznacza to, że możesz śmiało kupować bilety przez naszą stronę, gdyż tylko sprawdzeni i rzetelni organizatorzy otrzymują Konto PRO.

Bilety w przedsprzedaży mogą kupować zarówno osoby zarejestrowane na Hip-Hop.pl jak i nie posiadające u nas konta. Rezerwacji natomiast mogą dokonać jedynie osoby zalogowane.

Bilety można kupować do dnia i godziny ustalonej przez organizatora, zazwyczaj jest to godzina przez koncertem. Potem sprzedaż jest zamykana automatycznie. Płatność za bilety odbywa się za pomocą systemu dotpay.pl, zatem pieniądze trafiają do nas zazwyczaj w ciągu 15 minut. Możesz także opłacić bilet Punktami Hip-Hop.pl, jednak tylko tymi z salda punktów kupionych (dowiedź się jak kupić Punkty Hip-Hop.pl).

Jeżeli znalazłeś w naszym Kalendarium Imprez koncert, na których chciałbyś się wybrać, sprawdź czy obok news widnieje ikonka 'Kup bilety'. Jeśli tak oznacza to, że przez stronę Hip-Hop.pl prowadzona jest przedsprzedaż biletów na tę imprezę.

 

poprzedni kroknastepny krok
Powrót do strony, z której wszedłeś do 'pomocy'