Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Pomoc

Jak dodać teledysk do Hip-Hop.pl TV

Plik video

Aby zamieścić teledysk, trailer, film, video wywiad, video relację należy przesłać e-mailem na redakcja@hip-hop.pl link skąd bezpośrednio będziemy mogli pobrać plik z filmem wraz ze skanem oświadczenia z pozwoleniem na publikację (pobierz formularz) oraz opisem na newsa.

Wszelkie materiały video przesyłane do publikacji powinny zostać uprzednio przygotowane wg wytycznych poniższego regulaminu

Regulamin zamieszczania plików video na Hip-Hop.pl:
1. Plik video powinien być w formacie wmv lub mpg1, najlepiej w proporcjach 4x3.
2. Wszelkie reklamy (producenta, sponsorów, wytwórni itp.) powinny znajdować się na końcu filmu.
3. Maksymalny czas ciszy zarówno na początku jak i na końcu filmu to 3 sekundy.
4. Jeżeli teledysk nie zostanie przygotowany wg wytycznych z punktu 2 i 3 zastrzegamy sobie prawo do wycięcia niepożądanych fragmentów video lub do nie zamieszczania filmu do czasu podesłania poprawionej wersji.
5. Razem z plikiem należy dostarczyć oświadczenie na piśmie, potwierdzające wolę publikacji. (Wystarczy pobrać, wydrukować i wypełnić stosowny formularz dostępny w dziale Extras.
6. Dodatkowo prosimy dołączyć kilkuzdaniowy opisu filmu, na podstawie którego napisany zostanie news.
7. Filmy zamieszczane są na Hip-Hop.pl po kompresji w dwóch wersjach 'Normalnej' i 'Wysokiej'.
8. Do każdego z filmów dołączany jest preloader z logo Hip-Hop.pl, jako właściciela praw do publikacji pliku.
9. Filmy video wyświetlane są w rotacji w Hip-Hop.pl TV oraz w wizytówce danego wykonawcy.
10. Wszystkie pliku audio/video publikowane są zgodnie z udzieloną przez autora licencją dla Hip-Hop.pl. Film wolno jedynie pobierać i wykorzystywać do indywidualnego, domowego użytku. Publiczne wykorzystywanie, odgrywanie, umieszczanie na innych stronach, kopiowanie - jest prawnie zabronione i wymaga osobnej zgody autora.
11. Udostępniając film/ teledysk do publikacji na Hip-Hop Użytkownik oświadcza, iż:
- posiada on uprawnienia lub zgody wymagane przepisami prawa do tego, aby film mógł być udostępniony publicznie (opublikowany) na łamach Serwisu oraz w innych mediach i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich;
- w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do opublikowanego zdjęcia lub wizerunku osobistego osób trzecich, Użytkownik zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.
12. Niedopuszczalne jest przesyłanie filmów o treści sprzecznej z polskim bądź międzynarodowym prawem, naruszających zasady etyczne, obyczajowe, itp.
13. Hip-Hop.pl może odmówić publikacji video bez podawania przyczyny.

nastepny krok
Powrót do strony, z której wszedłeś do 'pomocy'