Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

grupa docelowa

Statystyki i grupa docelowa

Hip-Hop.pl to jedna z najczęściej odwiedzanych stron muzycznych w Polsce. Miesięcznie Hip-Hop.pl notuje ponad 450 000 sesji i blisko 1 200 000 odsłon.


Możemy pochwalić się tym, że odwiedza nas ponad 220 000 użytkowników miesięczne, a 55 % z nich to nasi stali czytelnicy. Odwiedzający Hip-Hop.pl to osoby głównie w młodym wieku, z których ponad połowę stanowią czytelnicy z przedziału wiekowego do 30 lat.


Wykres: Dzienna liczba sesji Hip-Hop.pl
(zakres danych 1 września 2014 - 1 marca 2015 r.


Liczba aktywnych użytkowników, którzy założyli sobie konta na Portalu systematycznie się powiększa. W lutym 2015 roku to już ponad 170 500 wizytówek na Hip-Hop.pl.


Wykres: Ilość nowych kont założonych na Hip-Hop.pl w ciągu roku
(zakres danych maj 2000 - maj 2015 r.)


Archiwum Hip-Hop.pl to bardzo obszerna baza. Przez piętnaście lat działalności zamieściliśmy na naszym serwerze blisko sto tysięcy newsów, kilka tysięcy reportaży i wywiadów. Mamy w swoich zasobach także bogatą ofertę multimedialną, na którą składa się kilka tysięcy mp3.


Wykres: Ilość materiałów zamieszczonych na Hip-Hop.pl
(dane z dnia 1 marca 2015 r.)


Zamieściliśmy ponad 4,3 tysiąca utworów, a wśród nich największe hity, klasyki gatunku i unikalne nagrania. Utwory wykonawców z czołówki sceny, undergroundowych artystów oraz początkujących, zdolnych raperów i producentów. Single, całe albumy, promomixy, instrumentale, a cappelle, remixy i blendy. Wiele z nich miało u nas swoją premierę, wiele jest wciąż dostępnych tylko na Hip-Hop.pl. Ponadto wszystkie nagrania audio publikowane na Hip-Hop.pl pochodzą z legalnych źródeł, za wiedzą i zgodą autorów i właścicieli autorskich praw majątkowych.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies