Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Relacja z malowania w Koszalinie

Relacja z malowania w Koszalinie

Autor: MANSON

Na 1 maja 2001 zaplanowana była bardzo miła imprezka w Koszalinie. Gwiazdą tego wieczoru miał być Kaliber 44. No i pewnie był. Inną atrakcją była wspólna produkcja malarzy z kilku miast Polski. I tak:

  • Szejn, Cejn, Limp (Koszalin)
  • Kaski (Gdańsk)
  • Cybe (Warszawa)
  • Roes (Lublin)
  • Dugi, Sixa (Szczecin)
Plan dnia standardowy - rano malowanie, wieczorem koncert i ogólnie hulanie. No ale to tylko plan, bo to co zaczęło się dziać po godzinie 12 przeszło wszystkich oczekiwania. Frekwencja pod ścianą zaciekawionych całym zajściem nie powstydziłaby się chyba nawet Maryla Rodowicz. Jeżeli wspomnę o pełnym nagłośnieniu, kilku rozstawionych grilach (oczywiście z profesjonalną obsługą) i kilku przenośnych lodówkach napakowanych do pełna złotym płynem to i tak nie oddam całej atmosfery. Takiego relaksu podczas pracy nad dużą ścianą już dawno nie było. Do tego dodać należy kilkudziesięcio minutowy popis freestyle'u w wykonaniu koszalińskiej reprezentacji, co wprawiło znaczną większość w nastrój wieczornej imprezy. Po zaliczeniu pracy przewidzianej na ten dzień i naładowaniu już dość wyładowanych baterii wylądowaliśmy w klubie "Kwadrat". To co działo się wieczorem nie pozostawiło cienia wątpliwości, iż była to jedna z najlepszych imprez jakie odbyły się od dłuższego czasu. Znakomity koncert K44 i popisy dj'a Bart'a, Feel-X'a jak również odpowiedzialnego za całe zamieszanie Kostka wynagrodziły wielu z nas długogodzinne podróże koleją. Ci którzy mieli szczęście być na tej imprezie na pewno długo o niej nie zapomną, a Ci, którzy odpuścili niech żałują, bo jest czego!!

Informacje o reportażu
Data dodania:2004-09-20
Kategoria:Graffiti
Licznik odwiedzin:50146
Autor:
MANSON Przemek Sixa  rap graffiti breakdanceMANSON

ejojojo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:45:18, 30-09-12
Crew wtedy jeszcze nie wiedział kto to Tede.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.