Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

POE - koncert w Kutnie

POE - koncert w Kutnie

Autor: Arczi eMDe

Zawitali w Kutnie dnia 3 września 2005 r. o 20:15 na scenie w parku im. Romualda Traugutta. Koncert został zorganizowany z okazji zakończenia Olimpiady Kutnowskiej. Jak przystało na najlepszego freestyl'owca OSTR'y rozpoczął zabawę naprawdę na wysokim poziomie. Bity były tworzone na gorąco przez Emade, a uskuteczniał je DJ Haem. Oczywiście koncert dla wielu fanów był wielkim wydarzeniem i przeżyciem, a dla innych zwykłym występem kogoś kto tylko gada do mikrofonu i sam nie wie co... Właśnie z takimi komentarzami można było się spotkać po występie na kutnowskim portalu KCI, który napisał: "Wspaniale bawili się wczoraj młodzi mieszkańcy Kutna podczas festynu zorganizowanego z okazji zakończenia IX Międzyosiedlowej Olimpiady Sportowej." Bardzo bulwersujące wypowiedzi były tych, którzy nie znają się na tworczości OSTR'ego oraz jego stylu bycia. Więc apelujmy do tych ludzi, żeby nie obrażali artystów, którzy coś potrafią zrobić dla ludzi i potrafią ich czymś zainspirować. Ogólnie koncert wypadł bardzo dobrze. Sam OSTR'y tak się zapędził, że stracił poczucie czasu, grał ponad godzinę. Nasze miasto potrzebuje klubu, w którym można byłoby częściej organizować takiego rodzaju koncerty, ale niestety jest to chyba nadal odległy temat.

kliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdance
kliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdancekliknij POE - koncert w Kutnie rap graffiti breakdance  
Informacje o reportażu
Data dodania:2005-10-05
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:14397
Autor:
Arczi eMDe, 30 lat

A eR Ce Zet I
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:39:07, 05-10-05
Zamieścili :P

iwetta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:03:25, 30-10-05
Fajna nota! o tak mogliby czesciej przyjezdzac ! ALe Kutno jest troche za małym mmiastem no ale moze cos kiedys w przyszłosci sie rozkreci! koncert był spoko:)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-187-81.compute-1.amazonaws.com (18.206.187.81). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.