Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Taneczne warsztaty hip-hop'owe HIPHOPMANIA 2

Taneczne warsztaty hip-hop'owe HIPHOPMANIA 2

plakat

1-3 maja 2006 r. to dni, w których w Warszawie, w najnowocześniejszej szkole tańca Egurrola Dance Studio, spotkali się zakochani w Hip-Hop'ie podczas drugiej edycji warsztatów HipHopMania2.

Poprzednie warsztaty odbyły się w listopadzie ubiegłego roku i była to prawdziwa eksplozja pozytywnej energii, zabawy i tańca. Ogromna ilość fanów Hip-Hop'u z różnych zakątków Polski zjawiła się w Warszawie, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Zajęcia były prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Zaproszeni nauczyciele to: Gabriel Francisco (USA), Alessandra Bequadro (Włochy), David Azama (Hawaje), Viet Dang (Wietnam), João Assunção (Portugalia), Roberto Nalbone (Włochy).

Gabriel Francisco (USA) - znany jako twórca niepowtarzalnych choreografii i pedagog oddający się swojej pracy bez reszty; potrafi inspirować swoich uczniów, stawiając im nowe, ciekawe wyzwania; jego styl to mieszanka technik hip hop, house, B-boy i loocking z elementami modernu i jazzu.
Alessandra Bequadro (Włochy) - łączy hip hop z ruchami charakterystycznymi dla tańców afrykańskich i jamajskich, tworząc w ten sposób nowatorski, oryginalny styl ragga jam; dzięki swojej charyzmie zamienia zwykłą lekcję w szaloną zabawę dźwiękiem i tańcem; jest jednym z pierwszych nauczycieli ragga jam we Włoszech i Szwajcarii.
David Azama (Hawaje) - czerpie z doświadczeń zdobytych podczas nauki różnych technik tańca, m. in. jazzu czy modernu; dla niego słowa klucze to rytm i izolacja; ciałem akcentuje każdy muzyczny szczegół, co nadaje jego choreografiom niepowtarzalny wyraz.
Viet Dang (Wietnam) - jego styl cenią takie gwiazdy jak DJ Bobo, Mya, czy Detlef D!'s Soost; jest mistrzem Szwajcarii w Streetdance; niezwykle twórczy i pełen energii, chętnie udziela się w różnych przedsięwzięciach i to nie tylko związanych z tańcem. João Assunção (Portugalia) - mimo młodego wieku ma imponujące osiągnięcia; otrzymał m. in. nagrodę Revelation Student Award, występował z grupą Swoosh - pokazową formacją Nike; w zajęciach z hip hopu bardzo dużą wagę przywiązuje do choreografii, bo w nich jest ukryta informacja o tancerzu.
Roberto Nalbone (Włochy) - jego hiphopowy styl nazywany jest New School; charakteryzuje się on nowoczesną, szalenie obecnie modną płynnością ruchów, a przy tym jest łatwy w nauce zarówno techniki jak i choreografii.

długi majowy weekend, 1-3 maja 2006
Egurrola Dance Studio w Warszawie
2 maja impreza w klubie Punkt

Mamy nadzieję, że już teraz HipHopMania2 to dla Was wystarczający powód, aby długi majowy weekend spędzić w Warszawie.
Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie na www.hiphopmania.pl.

Informacje o reportażu
Data dodania:2007-09-06
Kategoria:Taniec
Licznik odwiedzin:44445
anonim
Autor: Agnieszka Korczak   Link do posta
19:40:58, 20-01-09
to jest do bani ;0 ;0 ;0 ;0

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.