Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Koncertu SLU w Błaszkach

Koncertu SLU w Błaszkach

Autor: burodu

Dnia 21 sierpnia na rynku w Błaszkach miał odbyć się koncert zespoły Slums Attack. Wszystko zaczęło się około godziny, 21:30 (choć koncert planowany był na 19:30). Ludzie czekali z niecierpliwością na poznańską ekipę. Srebrną Almerom podjechali DJ Decks oraz Iceman. Potem przyjechał Peja, Gańdzior i paru ludzi. Po rozłożeniu sprzętu Peja przeprosił gości za spóźnienie, przybił kilka pionek i po chwili rozpoczął koncert. Po zagraniu pierwszej piosenki(niezbyt słyszalnej dla ludzi stojących styłu) Onomato opieprzył naszego "wspaniałego akustyka", który jak sam Syku ujął jest zakręcony jak paczka dropsów. I tak było przez pierwsze 3 piosenki. Rychu grał zarówno nowsze piosenki jak i te z, "Na legalu?". Ludzie świetnie się bawili. Wszyscy mieli poniesione ręce w górę i czekali na następne kawałki SLU. Rychu pochwalił także tych, co zaczynają robić rap, ale wie, że niektórzy nie mają warunków i sprzętu po tych słowach Rychu walnął bardzo dobry Freestyle o tym jak wczoraj z ziomkami grał koncert w Gdyni i potem całą noc melanżował. W czasie koncertu ktoś, Peji pokazał fuck'a Syku nie przejmował się nim, ale powiedział, że "Nie bądź taki cwaniak, bo zawsze znajdzie się od ciebie lepszy". Pod koniec koncertu padły dwa Hity z przełomowej płyty SLU("Na legalu?") a mianowicie"Jest jedna rzecz" i Głucha noc(niestety bez Medi Topa, którego nie było na tym koncercie) Peja zarapował swoją zwrotkę a drugą pociągnął Gandi Ganda z kawałka "Jestem stąd PCP". Gdy Slumsi zakończyli koncert a było to około godziny 23:15 wszyscy zaczęli krzyczeć "Peja, Peja, Peja" i chcieli, aby zagrali jeszcze jedną piosenkę, ale Gandzior powiadomił nas, że Decks ma 40 stopni gorączki. Drugi powód był taki, że muszą położyć się spać po wczorajszym melanżu w Gdyni. Myślę, że ten koncert przekonałby wielu anty fanów do twórczości Peji. Publice koncert podobał się strasznie, ponieważ wszyscy świetnie się bawili ja zawiodłem się na tym, że SLU nie zagrali jakiegoś old scool'owego kawałka ale według mnie i bez niego koncert był bardzo udany.

kliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdancekliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdancekliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdancekliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdancekliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdance
kliknij Koncertu SLU w Błaszkach rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2006-09-20
Kategoria:Koncert
Licznik odwiedzin:13222
Autor:
burodu   rap graffiti breakdanceburodu
kobieta

anonim
Autor: Naplet Henryck   Link do posta
18:51:20, 18-12-08
Peja, ziomuś jesteś moim fanem! Muj rap, moja żeczywistość! W renku browar w drugim piwko! Szacunek ludzi z ulicy! Ja teras też wiem co to gangsterka. Zegareczek, radyjko idealne, telefonik, landara z torebkom. Pracuje sie na szacun. No i taguje na radiowozah! Joł Slugs Attack. Złodziejska tradycja i nielegal gurom! HWDP! Srać na szkołe.

anonim
Autor: Osadst   Link do posta
15:10:45, 30-04-09
hahaha Naplet Henryck dziecko ile ty masz lat :D :D
wielki fun buhahahahah

anonim
Autor: Osadst   Link do posta
15:11:15, 30-04-09
hahah to Rychu jest twoim fanem?:D

RysiekAndrzejewicz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:28, 27-01-10
Dzienki Henryck Naplet za miułe sułowa. Zajebnista sprawa rze jestem twojim fanem. Kuźwa, zaczepiście. Ale pamjentaj rze rzycie huj, rzycie ciota ziomek. rzycie takje obskurwiałe jest. nie lubje go!

Jestem Peja, jestem fanem Henrycka!

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.