Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Afu-Ra w Poznaniu!

Afu-Ra w Poznaniu!

Autor: Krzysiek Janeczek

Autor: BoNt3k

plakat

23 września w Fanaberii 2 odbył się kolejny koncert Afury promujący nową płytę "State of the arts".

Publiczność przyjęła gościa bardzo entuzjastycznie i licznie stawiła się w klubie. Imprezę rozpoczęli Dj'e Born To Roll - Cube i Smoov-B, którzy zagrali hip-hop'owe klasyki i nieco nowsze numery. Po nich swój występ zaczął Koncept, który mogę spokojnie zaliczyć do udanych. Zagrali około 6 kawałków i nawiązali z publiką dobry kontakt. Następnie za mikrofonami stanął Pierwszy Milion, który od razu uderzył z dobrym energicznym materiałem. Ludzie bardzo dobrze reagowali na kawałki, a po ich występie słychać było okrzyki "Pierwszy Milion" co pokazywało, że byli jednym z lepszych supportów na tej imprezie. Po nich przyszedł czas na Born 2 Roll, którzy zagrali seta przy użyciu 4 gramofonów. Miksowali dubfo klasycznych kawałków, płynnie łączyli a capelle z instrumentalami i skreczami. Około 23:30 na scenie weszła Familia HP, która zaczęła kawałkiem "Terror" na bicie Spinache. Zagrali dobry koncert za gramofonami stał Dj Joe.

Po nich czas przyszedł na Raks One, który mimo, że nie jest tak popularny jak Afura to nie ustępował mu i zrobił naprawdę dobre wrażenie. Na końcu pojawił się długo oczekiwany Afu-Ra, który od razu nawiązał świetny kontakt z publicznością i z minuty na minutę podgrzewał atmosferę. Nie obył sie bez kilku ostrych słów w stronę Black Eyed Peas oraz G-Unit, pozdrowił za to Masta Killa i Rza. Zagrał wiele kawałków z nowej płyty i reakcje ludzi, którzy reagowali bardzo żywiołowo dodatkowo go motywowały, bo został wyjątkowo długo na scenie. Na koniec porozdawał autografy podpisał plakaty, płyty i do samego rana bawił się w naszym mieście. Niech żałują ci co nie byli, bo w tym klubie tej nocy z pewnością był prawdziwy Hip-Hop. Agencja muzyczna "Pride" przy współpracy z illegalbreaks stanęła na wysokości zadania, profesjonalnie organizując całe wydarzenie. Dziękuję również wszystkim przybyłym na imprezę i bawiącym się na 4 urodzinach sklepu Flow i zachęcam do odwiedzania kolejnych imprez, których obiecuję więcej.

Informacje o reportażu
Data dodania:2007-09-06
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:10154
Autorzy:
Krzysiek Janeczek Krzysiek Janeczek rap graffiti breakdanceKrzysiek Jan...

BoNt3k Adam Slodowy rap graffiti breakdanceBoNt3k
mężczyzna, Łódź

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-208-132-33.compute-1.amazonaws.com (18.208.132.33). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.