Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

WBW POLISH BEATBOX BATTLE 2006

WBW POLISH BEATBOX BATTLE 2006

plakat

WBW POLISH BEATBOX BATTLE 2006

data: 9 GRUDNIA (sobota) godzina 21:00

miejsce: WARSZAWA, klub NEW DEEP (www.newdeep.pl)

adres: ul. Racławicka 99 (forty mokotowskie)

gramofony: DJ GRUBAZ (rbk dj)

prowadzenie: FILIP RUDANACJA

koncert: AL-FATNUJAH

bilety: 10 PLN (rezerwacja) / 15 PLN (w dniu imprezy)

------------------------------
WBW czyli Wielka Bitwa Warszawska to odbywający co roku cykl imprez, podczas których od 2003 roku wyłaniany jest mistrz freestyle'u, a od 2004 roku także mistrz beatbox'u. W ramach turniejów do rywalizacji przystępują zawodnicy z całej Polski, a o wynikach rozgrywanych pojedynków rozstrzyga kompetentne Jury.

WBW Beatbox 2006
będzie już 3 edycją imprezy określanej mianem nieoficjalnych Beatbox'owych Mistrzostw Polski. W tym roku na cykl WBW Beatbox złożą się 3 imprezy: 2 turnieje eliminacyjne WBW Beatbox Grand Prix w Warszawie i Łodzi oraz wielki finał - WBW Polish Beatbox Battle 2006.

Tegoroczne turnieje WBW Beatbox swoim występem uświetni Al-Fatnujah czyli tercet lubelskich beatboxerów. Ich koncerty charakteryzuje energia, spontaniczność i świetny kontakt z publicznością. Ze strony artystycznej Al-Fatnujah to przede wszystkim bardzo dobry, oryginalny covering i unikalne w skali krajowej profesjonalne zgranie trzech beatboxerów. Podczas imprez z cyklu WBW Beatbox 2006 będzie można nabyć, po atrakcyjnej cenie, ich "10 Kilobeatz Mixtape" będący pierwszą polską płytą beatboxową.
------------------------------
:: dla laików ::
Beatbox to jeden z elementów kultury hip-hop, sztuka rytmicznego naśladowania dźwięków za pomocą narządów mowy. Jest to niezwykle efektowna technika wokalna, łącząca takie elementy jak scat, wokaliza czy improwizacja wokalna z dźwiękami zupełnie codziennymi, np. kaszlaniem lub odchrząknięciami. (więcej na www.zegartiktaka.pl)

------------------------------

oficjalna strona internetowa imprezy: WWW.WBW.PL/BEATBOX

Informacje o reportażu
Data dodania:2007-09-06
Licznik odwiedzin:12325
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-168-209.compute-1.amazonaws.com (34.204.168.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.