Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: Arrek

22 czerwca w studenckim klubie "Kreślarnia" odbył się koncert promujący trzeci koszaliński legal, jakim jest "Zorganizowana Grupa Rapowa". Teoretycznie miał się zacząć o 21, lecz z różnych powodów wszystko zaczęło się coś koło 22. Wtedy to zaczął się support w wykonaniu Nowotwora i Seo.

Elegancko zapowiedziani przez Onila pojawili się na scenie i odegrali chyba trzy swoje kawałki. O ile pamiętam były to "Żyję tą kulturą", "Mam ten luz" , "Dobre Dni nadejdą". Prawdopodobnie było coś jeszcze, ale szczerze nie przypominam sobie tytułu. Ogólnie pozytywnie się zaprezentowali, co prawda mała wpadka MC Rzepy, ale cóż no zdarza się. Trzeba dawać do przodu, Rzepa nie pozwól sobie na kolejny taki akcent. Po Nowotworze, na scenę wszedł Orzeł z Lolkiem, którzy zaprezentowali "Konflikt z prawem", "Blok" i.. trzeci kawałek którego również nie pamiętam. Występ był bardzo ciekawy, z pewnością najbardziej energiczny. Bez wątpienia rozruszał publikę. Mi ten support najbardziej się podobał.

Po tym duecie ze studia 2-7 pojawił się Mino z Szyną.Występ również na wysokim poziomie. Przypominam sobie "EloMelo (kozak kozak)" i "KTF". Oba numery z nowej płytki Mina "Przygód kilka Mina świrka". Szyna przy kawałku "Kocurów Trzymających Fason" musiał zastąpić Q100, i robił to nawet przyzwoicie. Po tych utworach support się zakończył. Wtedy to na scenie się pojawiła "Zorganizowana Grupa Rapowa". Zapowiedzieli, że mają do odegrania czternaście kawałków, co było bardzo entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Ich kolejności nie zapamiętałem, zresztą nawet sami 4P i Onil przewidywali trochę inną kolej rzeczy.

Pod tym względem koncert przypominał "Jaka to melodia". Co prawda wykonanie wszystkich utworów mi się bardzo podobało, jednak wymienię parę utworów, których wykonanie najbardziej zostało w mojej pamięci. Z pewnością był to "K.L.I.N" z gościnnym udziałem Wonza z Bla-Bla. Lokalny patriotyzm u wszystkich wziął górę. Nie ma się co dziwić. Zresztą przecież to właśnie ten utwór był pierwszą zapowiedzią całej płytki, która pojawiła się 1 czerwca. Zapamiętałem również "Robimy Swoje", "Gdyby nie hip-hop" oraz "Mielno". Temu ostatniemu towarzyszyła premiera nadmorskiego teledysku. W mojej opinii klip jest bardzo dobry, a nie jest to opinia ze względu na lokalny patriotyzm (chociaż to też trochę pozytywnie działa na ocenę) lecz przez to, że jest naprawdę ciekawie zrealizowany, a na jego planie towarzyszą bardzo ładne dziewczyny. Taka reklama naszej "Kalifornii przez dwa miesiące" powinna zachęcić do odwiedzenia sąsiadującej miejscowości nadmorskiej.

W czasie trwania koncertu mieliśmy okazję usłyszeć podziękowania skierowane w stronę rodzin i znajomych, dwóch najbardziej znanych koszalińskich raperów. Były również wzajemne wyrazy wdzięczności 4P i Onila. Koncert zakończył się gdzieś po północy, a elementem kończącym była ponowna prezentacja klipu "Mielno". Podsumowując, impreza była bardzo udana, każdy zapamięta świetny kontakt z publiką oraz żywiołowe wykonanie wszystkich utworów. Warto było przyjść do Kreślarni...

Dowiedz się więcej o: 4P & Onil.
Informacje o reportażu
Data dodania:2007-07-13
Licznik odwiedzin:11791
Autor:
Arrek, 28 lat
mężczyzna, Koszalin

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-222-93.compute-1.amazonaws.com (34.200.222.93). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.