Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Hip Hop Kemp 07

Hip Hop Kemp 07

Autor: Agencja Joytown

plakat

W długi weekend 24-26 sierpnia 2007 r. na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové odbyła się szósta edycja międzynarodowego festiwalu Hip Hop Kemp. Na jednym z największych wydarzeń kultury hip hop w na świecie bawiło się ponad 18 000 fanów, w tym aż 3 500 z Polski. Zagrało dla nich ponad 200 artystów muzyki rap z całego świata, dodatkowo pojawiła się europejska czołówka malowania graffiti i tańca breakdance.

Cieszę się, że festiwalowi Hip Hop Kemp w ciągu zaledwie 6 lat udało się przekształcić z kameralnej imprezy dla pasjonatów w międzynarodowe święto hip-hopu, jednocześnie zachowując wyjątkowo pozytywną atmosferę wydarzenia - mówi Radek Miszczak z Agencji Joytown, polski promotor wydarzenia.

CZWARTEK 23.08.2007
Zdecydowana większość uczestników imprezy przyjechała na teren Festival Parku w Hradec już w czwartek 23 sierpnia. Wtedy także do Czech przyjechała wielka polska flota tzw. Kempobusów. W ramach największego imprezowego wyjazdu w historii naszego kraju na HHK przyjechało ponad 220 fanów z całej Polski.

Oficjalne warm-up party przed festiwalem poprowadziła jedna z ikon HHK - wokalistka Yarah Bravo i charyzmatyczny raper iCon The Mic King z Filadelfii. Dwójka ta, wspomagana przez wielu didżei, rozgrzała tysiące imprezowiczów tak mocno, że niestraszna była im ulewa, która z czwartku na piątek przetoczyła się nad Hradec Kralove.

FESTIWALOWE ŻYCIE
Na szczęście do końca festiwalu na niebie królowało kempowe słońce, które znacznie przyczyniło się do wytworzenia unikalnej atmosfery. Przez całe trzy dni wśród większości uczestników panował podobny model życia - po zakończeniu całonocnej imprezy, na kilka godzin udawali się do namiotów zregenerować siły, następnie całymi grupami w okolicach południa wybierali się odświeżyć nad pobliskie jeziora. Po zjedzeniu śniadanio-obiadu w jednej z budek na terenie festiwalu czy też w malowniczym Hradec Králové, rozpoczynała się muzyczno-rekreacyjna część dnia. Sposobów na jej przeżycie było całe mnóstwo - od aktywności sportowych (breakdance, koszykówka, frisbee, zośka, piłka wodna, gokarty), kupowania nowych płyt i ubrań (miasteczko handlowe na terenie festiwalu), oglądania filmów (kino w jednym z hangarów), podziwiania mistrzów stylu (breakdance, bmx, deskorolka, graffiti) i pobierania nauk (warszaty beatbox, producenckie, freestyle, breakdance), po słuchanie muzyki w najlepszym wydaniu.

Wraz z zachodzącym słońcem coraz większe rzesze fanów gromadziły się codziennie pod główną festiwalową sceną. O ile występy lokalnych czeskich składów oraz mało popularnych gości z zagranicy gromadziły w godzinach popołudniowych po kilkaset osób, to już wieczorne show kempowych gwiazd z USA niemalże w całości zapełniały teren przed sceną oraz na otaczających ją pagórkach. Kilkanaście tysięcy rozentuzjazmowanych fanów toczących podczas energicznych koncertów imprezowy dialog z poruszającymi tłumem raperami to marzenie każdego artysty. Udało się je ziścić wielu zaproszonym gościom, gdyż publika zarówno pod kątem frekwencji jak i umiejętności żywiołowej zabawy spisała się na szóstkę. Euforyczny młyn, jaki panował pod sceną podczas zagrania takich szlagierów jak Ante Up M.O.P. czy Da Rockwilder Redmana to najlepszy dowód obalający tezę, jakoby hip-hop umarł. W podobny sposób można zinterpretować atmosferę, jaka panowała do samego świtu w siedmiu imprezowych hangarach i namiotach, gdzie tysiące osób oddawały się tanecznemu szaleństwu w rytm klasycznych i współczesnych brzmień muzyki rap, reggae i dancehall.

PIĄTEK 24.08.2007
Z głośno podkreślanym w mediach mitem o rzekomej śmierci hip-hopu dzielnie walczyło przez cały czas trwania festiwalu ponad 200 wykonawców z całego świata. W piątek 24 sierpnia, tuż po bardzo udanym występie amerykańskiego tria Dave Ghetto, Mystic & Hezekiah na głównej scenie festiwalu pojawiła się grupa HHK Polish Undeground All-Stars. Pięciu niezależnych raperów (Flint, Oka, eXo, Skrag, Ras), wspieranych przez DJ'a Madage, w ramach nagrody za nagranie najlepszych zwrotek do Polskiego Hymnu HHK zagrało zwycięską kompozycję przed kilkoma tysiącami widzów.

Precedensowy występ debiutantów, wzbogacony rozrzucaniem wśród publiczności płyt z HHK 2007 Polish Mixtape DJ'a Positive, stworzył wspaniałą atmosferę przed występem jednego z trzech polskich gości - warszawskiej formacji Molesta Ewenement. Włodi, Vieniu, Pelson i Wilku dali bardzo energiczny koncert, którym porwali liczny tłum swoich fanów. Raperzy byli widocznie zaskoczeni, z jak ciepłym odbiorem spotkali się w Czechach. Podobne uczucia można było odczytać później z twarzy wielu innych artystów, zarówno tych występujących kameralnie, jak i uznanych na całym świecie gwiazd rapu. W piątek były to legendy nowojorskiej sceny: Masta Ace z kolegami z EMC (Wordsworth i Strick), którzy dali wybitny, żywiołowy show oraz formacja Heltah Skeltah z kolektywu Boot Camp Clik, oferująca bardziej stonowane, mroczne oblicze rapu nowojorskiej ulicy.

SOBOTA 25.08.2007
Sobotni wieczór był najbardziej spektakularny pod kątem muzycznym z całego weekendu. Dla polskich fanów wyjątkowym wydarzeniem był koncert Warszafskiego Deszczu, legendarnej dla naszej sceny grupy hiphopowej, która w tym roku - po siedmiu latach - zreaktywowała się na kilka koncertów, z których ten festiwalowy miał być ostatnim. Tede i Numer Raz, który na wspólnym koncie mają takie klasyki jak Mam tak samo jak ty czy Gram w zielone, wspaniale rozruszali hradecką publikę, obdarowując ją dodatkowo koszulkami, CD czy frisbee. Przed występem dwójka Warszawiaków oficjalnie obwieściła, że pomimo pełnego słońca w Hradec Králové już za chwilę się rozpada. Kilka minut letniego deszczu, który spadł z bezchmurnego nieba tuż po koncercie WFD, było dla wielu fanów jedną z najbardziej magicznych chwil festiwalu Hip Hop Kemp 2007.

W sobotę na festiwalowej scenie rządzili królowa zaangażowanego rapu Bahamadia, czołowa formacja czeskiej sceny Indy & Wich oraz największe z zaproszonych amerykańskich gwiazd. Kalifornijskie trio Dilated Peoples prawie zmiotło Hradec z powierzchni. Jako że w ich repertuarze znajdują się niemalże same numery o gigantycznym potencjale imprezowym, łatwo sobie wyobrazić, jak zareagowało na ich show kilkanaście tysięcy fanów. Autorzy petard pokroju The Platform, Live On Stage, This Way czy Back Again dali zarówno wspaniały pokaz rapowania i ruszania tłumem (raperzy Evidence i Rakaa Iriscience), jak i didżeingu (mistrz skreczowania i twórca terminu turntablism - DJ Babu).

Trio z Zachodniego Wybrzeża przekazało po północy z soboty na niedzielę imprezową pałeczkę Redmanowi, jednemu z najbardziej charyzmatycznych raperów w historii gatunku. Pochodzący z New Jersey emce, manifestujący głośno od 15 lat uwielbienie do marihuany, na Kempie zdawał się odnaleźć swoje miejsce na Ziemi. Naładowani energią fani ruszyli w okolicach drugiej w nocy na wielkie pokoncertowe afterparty w imprezowych hangarach i namiotach.

NIEDZIELA 26.08.2007
Ostatni z festiwalowych dni bywa często tym najsmutniejszym - w głowach uczestników pojawia się perspektywa powrotu z raju do codziennej rzeczywistości, w kieszeniach coraz mniej pieniędzy, dodatkowo organizm zaczyna się domagać po takim maratonie imprezowym snu. O odpędzenie tych wszystkich uczuć wspaniale zatroszczyli się artyści, zamykający line-up Hip Hop Kemp 2007. W niedzielę na głównej scenie festiwalu wystąpiła m.in. polska formacja Grammatik (Eldo i Jotuze), która była jednym z nielicznych zagranicznych gości na dwóch pierwszych - historycznych już dziś edycjach HHK - w 2002 i 2003 roku. Ciesząca się olbrzymi szacunkiem w Czechach warszawska grupa zagrała zarówno swoje klasyczne kompozycje, jak i utwory z solowego materiału Eldo. Bardzo ciepło odebrano także uwielbiany przez fanów podziemnego rapu skład Cunninlynguists z USA oraz stałych bywalców Kempu - DJ'a Vadima z jego uroczą żoną Yarah Bravo, wspieranych w tym roku podczas powalającego na nogi show przez Abstract Rude'a i Bongo Pete'a..

Uczestnicy Kempu jednak przez cały niedzielny wieczór niecierpliwie spoglądali na zerki w oczekiwaniu na show największej gwiazdy wieczoru, czyli nowojorskiego duetu M.O.P. Lil' Fame i Billy Danze uchodzą obok DMX'a czy Mystikala za największych w historii hip-hopu "krzykaczy". Mają tym samym na swoim koncie całą masę wypełnionych olbrzymią energią nagrań, która w ramach reakcji łańcuchowej w pełni uwolniła się podczas hradeckiego show. Zaczęli z wielkim kopnięciem Cold As Ice, by następnie przez prawie godzinę odbierać ostatnie imprezowy siły uniesionym w wirze szaleństwa fanom. Ich bombowy występ był wspaniałym zakończeniem koncertowej części festiwalu, która stała na najwyższym poziomie z dotychczasowych edycji HHK. I choć w niedzielną noc teren Festival Parku opuściło sporo osób, zdecydowana większość zdecydowała się zostać jeszcze na ostatnim afterparty i wyruszyć z powrotem do swoich miast/państw w poniedziałek rano.

Kolejna - siódma już - edycja festiwalu Hip Hop Kemp odbędzie się pod koniec sierpnia 2008 na terenie Festival Parku w czeskim Hradec Králové. Najświeższe informacje o wydarzeniu, zdjęcia i filmy z tegorocznej i poprzednich edycji można znaleźć na stronie www.hiphopkemp.pl.

Promocją wydarzenia w Polsce zajmuje się Agencja Joytown, założona przez Radka Miszczaka (autora książki Beaty, rymy, życie. Leksykon muzyki hip-hop). Organizator: Depo Crew (Praga).

Autor: Rafał Trubisz/ Agencja Joytown

kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance
kliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdancekliknij Hip Hop Kemp 07 rap graffiti breakdance  
Informacje o reportażu
Data dodania:2007-09-01
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:31673
Autor:
Agencja  Joytown Agencja Joytown  rap graffiti breakdanceAgencja Joy...
kobieta

Boss Playa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:51:12, 01-09-07
To wszystko i tak o dupe potłuc.

aixxx
Autor: aixxx   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:10:17, 01-09-07
o kurwa kurwa jedem tam, bedziem z chopakami szelejim pod scenom, a jak przepoce koszulke to jebne na scene, o kurwa kurwa zajebiozo...

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:14:43, 01-09-07
KRÓTKA TA FOTOLERACJA

NA INYCH PORTALACH JEST WIĘCEJ FOTEK  i LEPSZYCH

ZAJEBIŚCIE BYŁO NA TYM HIP HOP KEMPIE

--->FUNKY FRESH ZORRO<----
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:08:05, 01-09-07
Hip hop kemp to zajebista kilkudniowa impra. Tam tak naprawdę zobaczyłem tam prawdziwe oblicze kultury hip-hopowej-graffiti, breaking, rap...naprawde było cudownie.  za rok wybieram się na bank tam, tylko z wiąkszą ilością forsy, z większa ilością płyt , baterii do kamery..
pozdro

anonim
Autor:    Link do posta
20:18:28, 01-09-07
moze ktos kto byl tam podac nr gg albo jakis kontak chce tam jechac za rok i chce sie dowiedziec jak tam jest co zabrac ile kasiury  jak dojechac najlepiej

Psyho
Autor: Psyho   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:24:39, 01-09-07
co tak malo zdjec? juz ja mam wiecej na swojej stronce:  www.psyho.ownlog.com

anonim
Autor: DAVETH   Link do posta
20:33:47, 01-09-07
Byłem, widziałem a jak ktoś powie, że na Woodstocku jest syf.. a na HK nie... to niech się puknie w czoło

anonim
Autor: gnida z miasta czarodzieja   Link do posta
22:17:35, 01-09-07
DAVETH------> Propsy! Woodstock to bardzo podobna impreza do Hip-Hop Kempu. Podobny klimat, a co za tym idzie podobne skutki...

anonim
Autor: DAVETH   Link do posta
23:08:31, 01-09-07
:) wiesz generalnie nie mam nic przeciwko takim impreza... ale chciałem uderzyć w świadomość wielu osob wypowiadajacych sie w tym portalu na temat tego ze na woodstock do jezdza brudasy smierdziele narkomani i w ogole caly element z naszej kochanej rzeczpospolitej kaczej a na kemp cala smietanka Polskiej kultury :) takze nie miejcie do mnie pretensji ze to pisze... ale ludzie wypowiadajacy sie w sposob ktory nakreslilem sa dla mnie strasznie smieszni :) P.S. Gnido z miasta czarodzieja :) dzieki za poparcie. pozdrawiam goraco wszystkich.. hehe wazelinka lekka ;)

anonim
Autor: ema   Link do posta
23:15:39, 01-09-07
niestety powyższe stało się prawdą

Oficjalny Lygrys HELLvis
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:12:12, 02-09-07
co oni tam pokazuja ?
sieg heil ?

to sie teraz niedziwie ze czeci nam flage spalili

anonim
Autor: ikhgjh   Link do posta
02:17:25, 02-09-07
ten wyzej props!!

http://<cenzura>.net
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:29:58, 02-09-07
"co oni tam pokazuja ?
sieg heil ?

to sie teraz niedziwie ze czeci nam flage spalili: "Ci Czesi chyba sami nie znaja historii swojego kraju

anonim
Autor: wina degustator   Link do posta
11:32:27, 02-09-07
truskawa skad wieszz ze zajebista impreza był jak cie tam nie było bo przy kompie całe wakacje siedziesz wiec nie pierdol bzdur jestes przyjebany

anonim
Autor: end1isgoddmarkboots   Link do posta
11:41:39, 02-09-07
setka jarania :D 70kółek kurwa 2tys w kieszeni bletki i moge jechac :D:P hehehehehhe, za rok tam jade , bo mialem w tyum kurwa to nie pojechalem.

lubcio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:45:55, 02-09-07
z takim podejściem lepiej zostań w polsce.

anonim
Autor: e?   Link do posta
13:13:40, 02-09-07
Dokładnie! Mając poniżej 100 kółek nawet nie myśl o kempie! yooooooo! elo! xD

anonim
Autor: leje na to   Link do posta
14:16:10, 02-09-07
bylem tam i jest strasznie duzo oplat nie zapisanych na www ze wykladam na nich za uczciwosc... huj im w dupe

anonim
Autor: ??????   Link do posta
15:56:39, 02-09-07
jakie opłaty ???? bo też byłem i nie wiem o co sie rozchodzi kemp to taka biba że grzech tam nie być jak sie nie podobało to znaczy że nie wiecie co to jest dobra zabawa .................................. peace

anonim
Autor: PAN REKLAMA   Link do posta
18:24:10, 02-09-07
CZY MI SIĘ ZDAJE ? CZY TAM WIDZE FASZYSTOWSKIE POZDROWIENIE ?
RĘKA W GÓRE JAK HITLER.

Yooo !

anonim
Autor: DAVETH   Link do posta
19:02:13, 02-09-07
wiesz kazdy widzi to co chce zobaczyc....ja tam widze ze cos pokazuja i wcale nie musi to byc pozdrowienie faszystowskie... troszke wiecej.. i bardziej gornolotnej wyobrazni zycze...

LoRD PdN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:43:15, 03-09-07
Ha! widac ze niechuda biba.......... Szkoda ze nie pojechalem Ale jest co roku wiec....... wiecej takich imprez moze w Polsce hmmmmmmmmmmmm ciekawe jakby to wygladalo w naszym landzie!?!?!? Pokoj V

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:16:04, 03-09-07
tu bylem. chujowo by wygladalo w naszym landzie

anonim
Autor: jotus   Link do posta
14:05:14, 03-09-07
NA HIPHOP KEMP SA PORZADNI FANI A NIE HOLOTA JAK NA WODSTOOK POZATYM TAKA IMPREZA POWINNA BYC W POLSCE KRAJU WIELKIEJ SCENY HIPHOPOWEJ TO SKANDAL ZE NADAL TU NIE MA TAKIEJ IMPREZY

anonim
Autor: mzt   Link do posta
15:34:22, 03-09-07
PROTE ZE BY CHUJOWO WYGLADALO. BYLABY BIBA ZDOMINOWANA PRZEZ DRESOW W KOSZULKACH PROSTO. WYSTARCZY ZE ZNAJOMI KTORZY JEZDZA WRACAJA I MOWIA ZE NA MIEJSCU WSTYD SIE PRZYZNAC ZE JEST SIE Z POLSKI TAKA LIPE BYDLO OD NAS TAM ODPIERDALA

anonim
Autor: DAVETH   Link do posta
16:10:20, 03-09-07
JOTUS... przemysl to co napisales... jak uwazasz ze nadal masz racje... przemysl jeszcze raz... i nie mow ze na woodstock jezdzi holota... bo to sa tak samo ludzie zafasynowani muzyka... jak ludzie na hhk...pff co by tu mowic... na woodstock'u byl duze pe i wyrazil swoje zdanie na temat tej imprezy... i btw zostal bardzo dobrze przyjety... tak samo jak w srodowisku hh indios bravos... sam musisz przyznac ze trzon zespolu jednak pochodzi ze srodowiska.. tej Twojej "woodstockowej holoty" chociazby Piotr Banach.. ktory byl wspolzalozycielem zespolu "Hey" i takie buce jak ty z klapkami na oczach nastawionymi tylko na hh powinni sie powaznie zastanowic nad tym co wypisuja.... bo jak ja czytam takie brednie to sie plakac chce..

anonim
Autor: duhh   Link do posta
16:16:32, 03-09-07
ręka w górze to przedwojenne pozdrowienie wszystkich narodowców, niekoniecznie z Niemiec.

a festiwal jak dla mnie przereklamowany, skoro relację z niego pisze agencja reklamowa. Gdize to obiektywizm?

anonim
Autor: olsor   Link do posta
16:47:19, 03-09-07
ci ludzie wskazują na słoneczko kempowe, taki flash-mob trochę

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:55:08, 03-09-07
no właśnie, Błędy rymy życie

anonim
Autor: jotus   Link do posta
22:11:05, 03-09-07
na woodstok ci co jezdza to sa dla mnie przpoconymi smierdzącymi kupami metalami pankami i innymi rokowymi subkulturami od których jedzie spermą nie noszą czystych koszul i fajnych czapek na łeb jak hiphopowcy

anonim
Autor: DAVETH   Link do posta
23:00:26, 03-09-07
sam sobie wystawiasz ocene...cieszy mnie tylko ze mowisz sam za siebie.. a nie za wszystkie nie "smierdzace kupy[...] od ktorych jedzie sperma"  to wszystko na ten temat...

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:36:32, 03-09-07
Autor: wina degustator
Dodany: 2007-09-02 11:32:27 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

wina degustator skad wieszz ze zajebista impreza był jak

cie tam nie było bo przy kompie całe wakacje

siedziesz wiec nie pierdol bzdur jestes przyjebany

anonim
Autor: fall z ust   Link do posta
01:41:38, 04-09-07
a czemu nic nie ma o genialnym koncercie "Kidz in the hall" ? buuu

bydgoszczanin/bydgoskirap.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
06:50:53, 04-09-07
ogólnie mistrz, żeby jeszcze można było złamać sie w ludzkich warunkach byłby mega mistrz.
polska - Warszawski Deszcz, reszta - Redmen, MOP, Dilated Peoples, eMC (m.in. Masta Ace), oraz mega mistrzowskie before party, które rozkręciła Yarah Bravo oraz towarzyszący jej podczas imprezy iCon The Mic King z Filadelfii.

Także sie jaram jeszcze, :)

lubcio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:12:10, 04-09-07
Autor: duhh
Dodany: 2007-09-03 16:16:32 Host: ---.lubin.dialog.net.pl ręka w górze to przedwojenne pozdrowienie wszystkich narodowców, niekoniecznie z Niemiec.

a festiwal jak dla mnie przereklamowany, skoro relację z niego pisze agencja reklamowa. Gdize to obiektywizm?


duhhu - ta agencja reklamowa zajmuje sie promowaniem hip hop kempu w polsce ;)

anonim
Autor: pilasty   Link do posta
12:02:38, 04-09-07
http://www.youtube.com/view_play_list?p=0006002CE0A85071

anonim
Autor: gwiazdor2   Link do posta
13:31:55, 04-09-07
czemu tak malo zdjęć... mogli dac wiecej...
przydupasy...
a tak pozatym to jest dla fanow hh a nie dla hołoty
jak sie wyraziłes jotus
zastanów sie nad tym co piszesz...
w przyszłości nie popełniaj tego błędu frajerzyno...


POZDRO dla fanów hh

anonim
Autor: Master Of The Ceremony   Link do posta
16:09:33, 05-09-07
To ja mam więcej zdjęć z tej imprezy niż oni tutaj dali... Przedni melanż... Pozdro dla ekipy ze Szczecina od Warszawy... NA PEŁNEJ KU***E! Kto kumaty to wie...Ja uważam że nie ma się czego wstydzić bo Polacy naprawdę pokazali że potrafią się kulturalnie bawić w dobrym klimacie przy wyśmienitych koncertach... z Polski najleiej Molesta i Grammatik, Warszafski Deszcz gdyby nie GRASZ W ZIELONE i MAM TAK SAMO JAK TY to by wogóle miał najgorszy koncert w historii... Z zagranicy to M.O.P., Redman, Dilated Peoples, EMC, Kontrafakt, Bahamadia... Najgorzej chyba zaprezentował się Tafrob...

W 2008 tez tam jesteśmy, To już niedługo...


enriklo panie dzieju
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:33:25, 07-09-07
było kunsztownie;] na łudstoku też byłem i uważam, że to podobne imprezy - z tym, że na łudstoku miałem w poważaniu większość koncertów;] NAjbardziej mi się podobało Dilated Peoples, EMC, Heltah Skeltah i Cunninlynguists.

emano86
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:43:34, 07-09-07
piekna sprawa;]

anonim
Autor: dENiOR   Link do posta
23:58:22, 07-09-07
Kto wracal pkp z Kudowy pociagiem wyruszajacym o 19:46 z obstawa policji na kazdej stacji??:D

anonim
Autor: fr34k.thC   Link do posta
10:18:49, 19-09-07
o dupe rozczas sie godo :)

anonim
Autor: fr34k.thC   Link do posta
10:19:55, 19-09-07
My mieliśmy obstawę policji jak jechaliśmy w  tamtą stronę od samych katowic do granicy :) hwdp!

anonim
Autor: obiekt zainteresowania   Link do posta
00:13:03, 04-10-07
NIECH MOZE LEPIEJ CI WSZYSCY KRYTYKANCI SIEDZA W TEN SIERPNIOWY WEEKEND W DOMACH I NIECH NIE PRZYJEZDZAJA NA CZECHY. FESTIWAL NAPEWNO DUZO NA TYM ZYSKA;)
POZDRO EKIPA ZE SLASKA.

anonim
Autor: askrnqiske   Link do posta
06:56:38, 16-10-07
Hello! Good Site! Thanks you! culobupgettp

anonim
Autor: bbgdxpvhif   Link do posta
07:06:18, 16-10-07
best site! thanks! <a href="http://xttsxts.ayimajtg.cn/" >xttsxts.ayimajtg.cn</a> <a href="http://izvzxpz.ayimajtg.cn/" >izvzxpz.ayimajtg.cn</a> <a href="http://lbd.ayimajtg.cn/" >lbd.ayimajtg.cn</a> <a href="http://acnnaw.ayimajtg.cn/" >acnnaw.ayimajtg.cn</a> <a href="http://ajepiku.ayimajtg.cn/" >ajepiku.ayimajtg.cn</a> <a href="http://lqwdsom.ayimajtg.cn/" >lqwdsom.ayimajtg.cn</a> <a href="http://wjz.ayimajtg.cn/" >wjz.ayimajtg.cn</a> <a href="http://ohpzdr.ayimajtg.cn/" >ohpzdr.ayimajtg.cn</a> <a href="http://dki.ayimajtg.cn/" >dki.ayimajtg.cn</a> <a href="http://woutrh.ayimajtg.cn/" >woutrh.ayimajtg.cn</a>

anonim
Autor: lvyxvyhrfo   Link do posta
10:50:33, 16-10-07
best site! thanks! <a href="http://gwit.svlonkk.cn/" >gwit.svlonkk.cn</a> <a href="http://tgkexz.svlonkk.cn/" >tgkexz.svlonkk.cn</a> <a href="http://wms.svlonkk.cn/" >wms.svlonkk.cn</a> <a href="http://rciuj.svlonkk.cn/" >rciuj.svlonkk.cn</a> <a href="http://qzy.svlonkk.cn/" >qzy.svlonkk.cn</a> <a href="http://fuikq.svlonkk.cn/" >fuikq.svlonkk.cn</a> <a href="http://kunj.svlonkk.cn/" >kunj.svlonkk.cn</a> <a href="http://qtd.svlonkk.cn/" >qtd.svlonkk.cn</a>

anonim
Autor: ctbmqvegha   Link do posta
12:27:46, 16-10-07
best site! thanks! <a href="http://gte.pfztknnga.cn/" >gte.pfztknnga.cn</a> <a href="http://atz.pfztknnga.cn/" >atz.pfztknnga.cn</a> <a href="http://vvrhm.pfztknnga.cn/" >vvrhm.pfztknnga.cn</a> <a href="http://zndbe.pfztknnga.cn/" >zndbe.pfztknnga.cn</a> <a href="http://hgjq.pfztknnga.cn/" >hgjq.pfztknnga.cn</a> <a href="http://uyhodmt.pfztknnga.cn/" >uyhodmt.pfztknnga.cn</a> <a href="http://gha.pfztknnga.cn/" >gha.pfztknnga.cn</a> <a href="http://fmo.pfztknnga.cn/" >fmo.pfztknnga.cn</a> <a href="http://iqhf.pfztknnga.cn/" >iqhf.pfztknnga.cn</a>

anonim
Autor: cpovwdearm   Link do posta
17:25:11, 16-10-07
best site! thanks! <a href="http://hewnmd.qqiwd.cn/" >hewnmd.qqiwd.cn</a> <a href="http://psafvu.qqiwd.cn/" >psafvu.qqiwd.cn</a> <a href="http://avf.qqiwd.cn/" >avf.qqiwd.cn</a> <a href="http://qyxitd.qqiwd.cn/" >qyxitd.qqiwd.cn</a> <a href="http://ezkcmd.qqiwd.cn/" >ezkcmd.qqiwd.cn</a> <a href="http://her.qqiwd.cn/" >her.qqiwd.cn</a> <a href="http://jelfxrg.qqiwd.cn/" >jelfxrg.qqiwd.cn</a> <a href="http://mrntz.qqiwd.cn/" >mrntz.qqiwd.cn</a> <a href="http://tlkmw.qqiwd.cn/" >tlkmw.qqiwd.cn</a> <a href="http://vmrl.qqiwd.cn/" >vmrl.qqiwd.cn</a>

anonim
Autor: gsigkesexd   Link do posta
23:20:09, 16-10-07
best site! thanks! <a href="http://jsqsds.gkwude.cn/" >jsqsds.gkwude.cn</a> <a href="http://zljrpjt.gkwude.cn/" >zljrpjt.gkwude.cn</a> <a href="http://yzxz.gkwude.cn/" >yzxz.gkwude.cn</a> <a href="http://ofikobx.gkwude.cn/" >ofikobx.gkwude.cn</a> <a href="http://btysxs.gkwude.cn/" >btysxs.gkwude.cn</a> <a href="http://njoreo.gkwude.cn/" >njoreo.gkwude.cn</a> <a href="http://xqfyyhx.gkwude.cn/" >xqfyyhx.gkwude.cn</a> <a href="http://fpda.gkwude.cn/" >fpda.gkwude.cn</a> <a href="http://rkzqw.gkwude.cn/" >rkzqw.gkwude.cn</a>

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-220-31.compute-1.amazonaws.com (3.228.220.31). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.