Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Slu (London - Klub Rhythm Factory)

Slu (London - Klub Rhythm Factory)

Autor: 11111111111

plakat

Na koncert Slu w Londynie, który odbył się w niedziele 30 września, przybyłem dopiero koło godziny 21, planowany występ Slu miał się dopiero zacząć. Myślę, że nie ma sensu komentować "śmietanki" jaka zjawiła się na owym wydarzeniu, bo pewnie każdy z Was domyśla się, że w większości były to łyse głowy poubierane w pitbule.

Aby nie przedłużać powiem tylko w skrócie, że nie było szalu. Peja zaśpiewał kilka wszystkim znanych kawałków jak"Kolejny stracony dzień", "Kurewskie życie", "Co cię boli", "Głucha noc", "Randori", "Jest jedna rzecz" i parę innych znanych kawałków. Występ trwał jakieś 2 godziny przy czym nagłośnienie niestety dawało się we znaki. Chłopaki wydzierali się a i tak w pewnych momentach mimo całego wysiłku nie było ich słuchać, biedacy sie spocili i tyle. Pan Ryszard probował porozumieć się z staffem w klubie po angielsku że mikrofon nie działa jak powinien, ale według mnie jego angielski nie jest zbyt dobry, ja nie zrozumiałem o co mu chodziło, a co dopiero Anglicy. Powinienem również wspomnieć o tym, iż nie obyło sie bez przepychanek i jak to Pan Peja trafnie stwierdzili, że po raz kolejny Polacy pokazali jak to są solidarni, i że potrafią się razem bawić...

Tyle jeżeli chodzi o koncert. Afterparty hmmm... może lepiej nie poruszać tego tematu ponieważ ja jako facet czuje wielki niesmak po tym co zobaczyłem jak Pan Gwiazda traktuje kobiety lepiej nie komentować. Każdy kto był na tym "afterparty" wie o co mi chodzi powiem tylko ze z całym szacunkiem rozumiem zmęczenie po tylu koncertach danych w przeciągu kilku dni, ale nie pojmuje dlaczego zaraz trzeba biedna dziewczynę zmieszać z błotem bo poprosiła o wspólne zdjęcie. Krótko mówiąc "Szacunek ludzi ulicy" i tak na koniec gdyby nie ten mały incydent w sumie mógłbym napisać, że występ udany bo tak na dobra sprawę był jednak moje podejście do Pana Ryszarda zmieniło się i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że już raczej na jego koncert się nie wybiorę.

Koncert: SLU (Slums Attack / Peja, DJ Decks)
Data: 30.09
Miejsce: London - Klub Rhythm Factory
16-18 Whitechapel Road
London E1 1EW

Dowiedz się więcej o: Peja / Slums Attack.
kliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdancekliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdancekliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdancekliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdancekliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdance
kliknij Slu (London - Klub Rhythm Factory) rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2007-10-11
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:13393
Autor:
11111111111 11111111111 11111111111 rap graffiti breakdance11111111111

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-232-62-209.compute-1.amazonaws.com (34.232.62.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.