Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Gentleman - Wroc Love Exclusive Stage

Gentleman - Wroc Love Exclusive Stage

plakat

Wroc Love Exclusive Stage
Koncert: Gentleman & The Far East band - w ramach trasy Another Intensity Tour 2007
Data: 23.11.2007
Miejsce: Hala Ludowa, Wrocław

Gentleman - wykonawca uważany za jednego z najwybitniejszych twórców muzyki reggae grającego obecnie na scenie europejskiej zawitał do naszego kraju. Artysta wystąpił wraz z The Far East Band na jedynym koncercie w Polsce! To wielkie widowisko odbyło się 23 listopada we Wrocławiu, w ramach imprezy Wroc Love Exclusive Stage, projektu powołanego przez grupę wrocławskich promotorów ze współpracą z głównym promotorem Gentlemana na Polskę, agencją Roots Music Promotion.

Celem imprez odbywających się pod szyldem Wroc Love Exclusive Stage jest promocja najciekawszych zjawisk w szeroko pojętej muzyce reggae. Do takich z pewnością możemy zaliczyć występ Gentlemana.

Cały show został wyprodukowany przez ekipę techniczną artysty, która specjalnie w tym celu przybyła do Wrocławia przywożąc ze sobą cały sprzęt nagłaśniający, inscenizacje i własne oświetlenie. Biorąc pod uwagę perfekcję pracy sąsiadów zza Odry, byliśmy pewni, że każda nuta zabrzmi tak jak powinna, a doznania wizualne będą na najwyższym europejskim poziomie.

Wrocławski występ był również elementem europejskiej trasy promującej nowy longplay Gentlemana - "Another Intensity", którym ukazał się 23 sierpnia. Jej zapowiedzią jest wydany na początku czerwca singiel pt. "Different Places". Poprzednie płyty niemieckiego artysty - "Journey to Jah" i "Confidence" sprzedały się odpowiednio w Złotym i Platynowym nakładzie. Zapowiada się, że najświeższa produkcja co najmniej powtórzy ten sukces.

Biografia Gentlemana.

Dowiedz się więcej o: Gentleman.
Informacje o reportażu
Data dodania:2007-11-27
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:11899
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-231-21-83.compute-1.amazonaws.com (34.231.21.83). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.