Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Koncert Grammatik w Białymstoku

Koncert Grammatik w Białymstoku

Autor: CENTER aka Młody Freszz/Białystok

Autor: Natalia Szamańska

plakat

Koncert jak to ma w zwyczaju Gwint został opóźniony o jakieś 2 godziny, ale to nic nowego więc wielkiego szoku nie było, Dj zapuścił kilkanaście starych amerykańskich kawałków z czarnych płyt przed koncertem (Eldo znał prawie wszystkie teksty, paląc jakieś 7 fajek siedział i podśpiewywał jak było widać dobrze mu znane teksty).

Gdy widowisko się zaczęło pierwszy na scenę wkroczył białostocki skład Haj$kul, i muszę przyznać, że świetnie wypadli, mocno rozgrzewając publiczność, aż cała sala darła ryja "Sample, wóda, jointy RECORDS!!". Widać, że chłopaki czują się na scenie swobodnie i nie pierwszy raz lecą na mikrofonach przed większą publicznością, naprawdę duży plus. No, ale skoro mowa o publiczności. Pod sceną osób było nie wiele, jakaś połowa ludzi stała w barze (przy barze, lub leżała pod barem), równo olewając czy koncert trwa czy nie. Nie chcę już wspominać o ludziach, którzy przyszli tam nie mając pojęcia kto w ogóle gra koncert (bo i tacy się zdarzają), ogólnie pod sceną było strasznie ciasno ale jakieś 15 metrów od niej, nie było widać żywego ducha.

Spodziewałem się, że głównym "prowadzącym" koncertu będzie Eldoka, a jednak i Jotuze udzielał się naprawdę dużo i dobrze. Jeśli chodzi o rymy więcej zapodawał Eldo, ponieważ wykonał wiele kawałków ze swoich solówek, dużym plusem koncertu było także to, że chłopaki rymowali wiele starszych utworów z "EP+" i "Świateł Miasta". Z niewiadomych powodów Eldo odmówił wykonania "Mędrców z kosmosu", ale ogólnie chłopaki dali naprawdę dobry koncert, tylko publika szczerze zawiodła, trudno było ich rozruszać, ponieważ większość nie znała ich kawałków, Juzek nawet skoczył w publiczność, ale i to za wiele nie pomogło.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to, nagłośnienie trochę zawiodło, za mocne bassy, za mała głośność mikrofonu, oświetlenie itd. Wypadło dobrze, Grammatik na tym koncercie był jeszcze świeży, bo był to ich 1 koncert z tej trasy. Ogólnie warto było wydać 20 zł (czy 25...) by zobaczyć ten koncert. Wpadajcie na inne koncerty Grammatika.

Dowiedz się więcej o: Grammatik.
kliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdance
kliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdance
kliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdancekliknij Koncert Grammatik w Białymstoku rap graffiti breakdance   
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-02-08
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:19194
Autorzy:
CENTER aka M..., 25 lat

Natalia Szamańska   rap graffiti breakdanceNatalia Szam...

anonim
Autor: TONY STARKSU!   Link do posta
11:17:56, 08-02-08
DANY DRUGS GRAŁ FANK?

PEWNIE!I NIE TYLKO!

anonim
Autor: halooołha   Link do posta
16:21:06, 08-02-08
http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap http://www.myspace.com/fbirap

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:26:10, 08-02-08
ZAJEBISTY KONCERT BYŁ

anonim
Autor: eh   Link do posta
21:17:29, 08-02-08
Grammatik zagal tak sobie ale Sample Woda Jointy rozjebalo impreze!!!!!!!!! Pozdro SWJ!

bookdigga
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
05:07:42, 09-02-08
;) hahaha lokalny szowinizm;) ale gratuluje kolegom z podworka koncertu ;) pozdowienia dla bialostockiej publicznosci ;)

anonim
Autor: teoria___spisku   Link do posta
18:14:35, 10-02-08
http://myspace.com/teoriaspisku       SPRAWDZCIE DOBRE GOWNO Z PODZIEMIA!

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.