Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C.

Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C.

Wideoklip do utworu "Posiadam wszystko co nie chcę i chcę nawet regulator czasu i cebulowy dżem" to remix wideoklipu do utworu "Pukagastrofazy godzina" ft. Możdżer i Pudło, za który L.U.C zdobył YACHA w 2007r.

Kawałek pochodzi z EPKI dygresyjnej pt. "Hiperkonsumpcja do parafabularnej płyty Haelucenogenoklektyzm" gdzie L.U.C budzi się w pustym mieście. W tych sennych okolicznościach poszukuje własnej tożsamości i próbuje rozwikłać zagadkę zniknięcia cywilizacji.

"Posiadam wszystko"
powstał nadzwyczaj spontanicznie a inspirowany był głównie dogłębną obserwacją współczesnej cywilizacji oraz wyjątkowymi przeżyciami L.U.C z planu filmowego tego klipa, na którym zjadł on, 7 ogórków, 300g chipsów, 40g koperku, galaretkę, szczotkę, gąbkę, słoik papryk oraz kanapkę z rybą i przedłużaczem.

Teledysk zrealizowany z grupą Moustache Film.

Dowiedz się więcej o: L.U.C..
kliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdancekliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdancekliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdancekliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdancekliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdance
kliknij Fotorelacja z planu klipu "Posiadam Wszystko" L.U.C. rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-03-12
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:11250
RapStrefa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:27:58, 19-03-08
www.rapstrefa.pl - Forum poświęcone kulturze Hip-Hop. Pełne polskie i zagraniczne albumy, biografie znanych wykonawców, newsy, recenzje, zapowiedzi, graffiti itp. Zapraszam ;)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.