Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

EL DA SENSEI(Artifacts) w Krakowie!

EL DA SENSEI(Artifacts) w Krakowie!

plakat

15 kwietnia 2008 w krakowskim klubie Imbir odbył się drugi koncert amerykańskiego rapera El Da Sensei w Polsce! El Da Sensei towarzyszył duet Returners.

El Da Sensei (Newark, New Jersey) - to członek legendarnej grupy Artifacts znanej doskonale przede wszystkim writerom, gdyż w połowie lat 90-tych wylansowała ona numer "Wrong Side Of Da Tracks", który po dziś dzień jest uznawany za główny hymn kultury graffiti. Po wydaniu drugiego albumu, członkowie zespołu zawiesili działalność, poświęcając się karierom solowym. Od tego czasu El Da Sensei wydał dwie płyty: "Relax, Relate, Release" oraz "The Unusual", która ukazała się w 2006 roku (pochodzi z niej hitowy numer "Crowd Pleasa" ) nakładem giganta klasyki - Fat Beats Records. Płyty przyjęte bardzo ciepło zarówno przez fanów jak i przez krytyków. Podczas swojej trasy koncertowej El promuje projekt nagrany wspólnie z reprezentantami polski - Returners (DJ Chwiał i Little - Asfalt Records)( premiera ich wspolnego materialu 26/09/2008 ). Na koncercie nie zabraknie jednak klasyków z lat 90-tych takich jak nagrany z Busta Rhymes "Wrong Side Of Da Tracks(Remix)", "Ultimate" czy nowo nagrany kawałek pochodzący z nowej płyty OSTR'A "Ja tu tylko sprzątam" Pt."Jestem tylko dzieckiem".

Support:
Muflon - Warszawa (finalista WBW 2006, finalista WBW 2007)
Flint - Warszawa (Mistrz WBW 2006, finalista WBW 2007)

Warm up & Afterparty:
Daniel Drumz(Grammatik)
Returners(Asfalt. Rec.)

Dowiedz się więcej o: El Da Sensei.
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-04-17
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:11191
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-168-209.compute-1.amazonaws.com (34.204.168.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.