Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Koncert O.S.T.R Juwenalia Warszawskie 2008

Koncert O.S.T.R Juwenalia Warszawskie 2008

Autor: eS A Be A

W sobotę, 10 maja 2008 roku, w ramach Juwenaliów Warszawskich, za stadionem Syrenki odbył się koncert O.S.T.R'a. Raperowi na scenie towarzyszył Dj HAEM oraz zespół Sofa. Występ łódzkiego artysty zgromadził sporą rzeszę jego fanów. Nikogo nie zniechęcił nawet padający co jakiś czas deszcz.

Ostry zagrał przede wszystkim kawałki ze swojej najnowszej płyty "Ja tu tylko sprzątam". Ciekawe aranżacje zespołu Sofa sprawiły, że utwory nabrały innego, niż dotychczas znane, brzmienia. O.S.T.R w przerwach między piosenkami dużo opowiadał o swoim nowonarodzonym synku oraz żonie, a wszystko to w bardzo humorystyczny sposób. Po namowach publiki skusił się również na krótki freestyle.

Ostry ma świetny kontakt z publiką i widać, że lubi występy na żywo. Koncert był bardzo dynamiczny, a to za sprawą dużej dawki energii jaka emanowała z O.S.T.R'a, jak i "żywych" instrumentów, które bardzo urozmaiciły występ. W pewnej chwili na scenie znalazł się także "wszędobylski" Wujek Samo Zło, który wcielił się w rolę dyrygenta i przez chwilę dyrygował Sofą. Na koniec koncertu Ostry siadł za klawiszami by dać popisach swoich instrumentalnych umiejętności i wraz z Dj'em i całym zespołem bardzo ciekawie improwizowali (w każdym bądź razie wyglądało to jak improwizacja i tak chyba miało być).

Ogólnie uważam, że występ był bardzo udany. O.S.T.R grał około godziny i myślę, że zadowolił tych wszystkich, którzy przyszli na jego występ. Wystarczyło spojrzeć na ilość rąk uniesionych w górze, by stwierdzić, że wszyscy świetnie się bawią. Tym, których zabrakło 10 maja, polecam udanie się na koncert O.S.T.R + Sofa, gdyż będzie to na pewno bardzo ciekawe przeżycie.

Dowiedz się więcej o: O.S.T.R..
Informacje o reportażu
Data dodania:2008-05-12
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:11139
Autor:
eS A Be A, 31 lat
mężczyzna, Starachowice

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-168-209.compute-1.amazonaws.com (34.204.168.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.