Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Afro Kolektyw w Gdyni

Afro Kolektyw w Gdyni

Autor: fghgfhfghgfhgf

2 lata kazał na siebie czekać Afro Kolektyw trójmiejskim fanom. Ostatni koncert odbył się w ramach Open'er Festival w 2007 roku. Od tego czasu zespół zdążył wydać płytę i odświeżyć skład - w ekipie Afro pojawili się Rafał Ptaszyński i Andrzej Pieszak.

Bez supportu około 20.30 Afro Kolektyw wyszedł na scenę. Niska frekwencja, po części zapewne spowodowana terminem (niedziela) oraz równolegle odbywającym się koncertem Us3 w Gdańsku chyba jeszcze bardziej zmotywowała zespół. Blisko półtoragodzinny występ był przekrojem 3 ostatnich płyt. Zespół z lekkością mknął od numerów z "Połącz kropki" po 'the best of' poprzednich dwóch wydawnictw, kończąc na "Czytaj z ruchu moich ust" w wersji reggae na pierwszy i "Seksualnej czekoladzie" na drugi bis. Epatujący energią Afrojax, tym razem odziany w futrzaną kurtkę szalał, raz na scenie, raz na parkiecie, od czasu do czasu dając szansę na popis wokalny przypadkowym ludziom z publiczności (zwykle z zaskakująco dobrym rezultatem). Pozostała część kolektywu też dała radę, co wyróżnia Afro na tle rodzimych hip-hopowców eksperymentujących z żywymi instrumentami - vide ŁDZ Orkiestra i słabe aranżacje bitów Ostrego.

Afro Kolektyw po raz kolejny pokazał klasę, potwierdzając słuszność pochwał jakie zebrali przy okazji ostatnich wydawnictw. Mam nadzieję, że niska frekwencja nie przyczyni się do tego, że na kolejny występ Afro będziemy czekać kolejne 2 lata (a właściwie 3, które minęły od ostatniego regularnego koncertu w Gdańsku). Trójmiasto - get ears.

Dowiedz się więcej o: Afro Kolektyw.
kliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdance
kliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdancekliknij Afro Kolektyw w Gdyni rap graffiti breakdance  
Informacje o reportażu
Data dodania:2009-04-22
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:13743
Autor:
fghgfhfghgfhgf Asdaasd ASdASdasda rap graffiti breakdancefghgfhfghgfhgf
mężczyzna

ESC
Autor: ESC   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:19:24, 22-04-09
BYŁEM TYM "ZASKAKUJĄCO DOBRYM REZULTATEM":D POZDRO, SZKODA, ŻE TAK MAŁO ZDJĘĆ

TRUSKAWA MISTRZOWSKI RAPER
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:47:44, 25-04-09

DOBRE KONCERTY GRAJĄ ZAWSZE U MNIE JAK BYLI W MIEŚCIE TO TEŻ DOBRE KONCERTY DAWALI ZAWSZE


anonim
Autor: cisnieniowiec   Link do posta
09:18:43, 26-04-09
tnij.org/c7dj - WYKRADZIONA PŁYTA 52DĘBIEC !!!!!!!!!!!!!!!!! 120 MB !!!!!!!!! ZAJEBISTA!!!!

anonim
Autor: hfghfghf   Link do posta
10:23:13, 26-04-09
konta-rs.waw.pl(...)6dda9 <------ MALOLAT DISSUJE PEJE !!! fiss do pobrania peja juz nieglugo odpowie!!

anonim
Autor: IDIOTA   Link do posta
10:50:27, 26-04-09
co to kurwa za leszcz?


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-28-10.compute-1.amazonaws.com (3.81.28.10). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.