Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok

Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok

Autor: jesus is my homeboy

Jako wierny fan rapu wyruszałem już z samego rana na juwenalia. W planach były dwie sceny: mała i duża. Mała scena była przeznaczona do bitew freestylowych i była totalną porażką: dwa połączone namioty gdzie w jednym stał DJ z gramofonami a w drugim publiczność z freestylowcami. Publiczność małej sceny nie przekraczała 30 osób, i gdyby nie deszcz byłoby całkiem fajnie. Na małej scenie wystąpili m.in. Sosen, Kisiel, Kosa.

Po skończeniu występów na malej scenie miały się odbyć konkursy graffiti, ale oczywiście deszcz przeszkodził i kontynuowano zabawę pod namiotami, kto chciał mógł się schować do akademików.

Cały duch juwenalni przybył o godzinie 21:00. Wystąpili na scenie:
- Pih z kawałkami z najlepszej rap-płyty 2009 roku czyli "Kwiaty zła", płyta dostała status złotej płyty
- Fabuła z debiutanckimi kawałkami "Dzieła sztuki" oczywiście słynne "Made in tu" krążyło od dawna po sieci
- Abradab ze swoimi wybranymi utworami
- Fisz Emade - płya "Heavy metal"
- Vavamufin
- Tetris
- Yarah bravo

Wstęp na dużą scenę był płatny 3 złote. Wydarzenie było przesunięte o godzinę, ale wszyscy dali super szoł jakiego dotychczas nie było w Białymstoku. Zespół beatboxowy BBC [Białostocki Beatbox Crew] mieli takie przygotowane bity ze DJ'e wymiękali, z grupy najlepiej wypadł PRUS. Były również pokazy break dance. Pih i Fabuła dali najlepszy występ na juwenaliach, profesjonalne przygotowanie, organizacja, kontakt z publicznością itp.

Dowiedz się więcej o: Fabuła, Fisz/ Emade, , , Abradab, Vavamuffin, Te-Tris.
kliknij Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok rap graffiti breakdancekliknij Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok rap graffiti breakdancekliknij Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok rap graffiti breakdancekliknij Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok rap graffiti breakdancekliknij Dzień kultury ulicy - Juwenalia 2009 Białystok rap graffiti breakdance
Informacje o reportażu
Data dodania:2009-09-01
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:12800
Autor:
jesus is my ..., 38 lat
mężczyzna, Białystok

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.