Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: jesus is my homeboy

Zabawa była zaplanowana w klubie Loft o godzinie 20.00, bilety kosztowały 20 zeta więc tanio jak na Teta i Ostrego. Na supportach można było zobaczyć Poga i EsDwa, natomiast imprezę rozkręcali razem DJ Tort i DJ Haem. Przy bramce było tylko 80 biletów więc ci komu zależało na koncercie musieli się szybciej zapatrzeć w bilety, klub ma swoje ograniczenia miejscowe:pomieszczenie na 400 osob.

Tet zajebiście, mówił, że to jego najlepszy występ w życiu. Klimat Loftu zajebiście odpowiada koncertom, ale jednak kempowego nie przebije :). Szczerze powinien nagrać koncertową wersję "Dwuznacznie", diametralnie różniłaby się od tej taśmowej i kupiłbym w ciemno. Pogza & Esdwa nie widziałem, ale ten pierwszy hype'ował kozacko. Naprawdę bardzo bardzo dobry występ. O.S.T.R. to tylko "Bez Wazeliny", kilka kawałków i out, tego kolesia nie da się słuchać. Tzn. mówię to z perspektywy osoby, która była na jego koncercie więcej niż 4 razy. Liczba jego występów, które widziałem oscyluje ok. 10 i zawsze jest tak samo. Zresztą dla tych, którzy nie widzieli po obejrzeniu choćby YouTube'a nie trudno przewidzieć co zaraz powie, co zrobi albo że da jakiś free. Z przykrością stwierdzam, że przejadł mi się kompletnie ten człowiek a mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że byłem jego psychofanem znacznie większym niż któregokolwiek z innych raperów. Mam jego wszystkie albumu od "Masz to jak w banku", ale ostatnie "Ja tu tylko sprzątam" i "O.C.B." trafiały do odtwarzacza po kilka razy, a nie kilkanaście, czy kilkadziesiąt. To miało być i było "Święto" TeTrisa i wielkie gratulacje mu i całej ekipie (dj'om!). Dla mnie było kozacko, Tet popisał się:)

Dowiedz się więcej o: O.S.T.R., Te-Tris.
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance
Informacje o reportażu
Data dodania:2009-10-06
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:13972
Autor:
jesus is my ..., 38 lat
mężczyzna, Białystok

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.