Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku

Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku

Autor: Benzyna

Pomyślnie zakończyły się zdjęcia do klipu "Wstań". Jego oficjalna premiera już 24 lipca w Warszawskim klubie Mandala na listening party płyty Benzyna. W teledysku zobaczymy całą reprezentację Szybkiego Szmalu. Materiał kręcony był na Ursynowie i w Centrum przez ekipę 9mm. Znajduje się obecnie w fazie post produkcji. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na efekty.

Pierwszy koncert promujący projekt planowany jest na początek sierpnia. Data i miejsce nie są jeszcze ustalone. Natomiast na kolejny klip rozważane są dwie propozycje: "Benzyna" jako utwór reprezentatywny dla projektu oraz "Tankuj" jako kawałek reprezentatywny dla składu SzSz. Drugi teledysk mógł by powstać już we wrześniu lub w październiku.

Niedawno w internecie zaczęły pojawiać się konkursy, wywiady i recenzje płyty, tymczasem na stronie benzynownia.pl, pojawiły się trudności z zakupami. Problem został wykryty i rozwiązany dzięki zgłoszeniu na info@benzynownia.pl.

Dowiedz się więcej o: Benzyna.
kliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdance
kliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdancekliknij Benzyna "Wstań" fotorelacja z planu teledysku rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-07-07
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:29536
Autor:
Benzyna, 13 lat
zespół, Warszawa
Gwiazda Hip-Hop.pl

Pabci0Chmiel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:58:35, 07-07-10
HUJOWA JEST TA BENZYNA WOLE ROPE BEKA Z GIMBUSA

drombosek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:28:06, 07-07-10
www.myspace.com(...)banda       bp original.

Gracz z numerem pierwszym
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:01:53, 07-07-10
PŁOCENT ZET TE JOT MARNY GRAJEK

wiesz dobra nara
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:38:47, 08-07-10

Ciech ma dobra koszulke ,wogole wolałbym klip do `pal ta suke`


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-75-174.compute-1.amazonaws.com (3.235.75.174). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.