Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1

Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1

Autor: Elmoro

12 miesięcy i ten jeden wyjątkowy - wakacyjny Sierpień jest takim okresem na który fani Hip-Hopu czekają cały rok. Od 9 lat zawsze w pierwszym tygodniu sierpnia do Giżycka zjeżdżają tysiące osób, spragnionych tego gatunku muzyki. W tym roku w dniach 6 i 7 sierpnia w murach Twierdzy Boyen odbyła się IX edycja największego i najstarszego w Polsce festiwalu muzyki hip-hop - Mazury Hip-Hop Festiwal.

Pierwszego dnia tradycyjnie bramy Twierdzy zostały otwarte o 18stej. Festiwal tak jak w ubiegłych latach poprowadził członek Szybkiego Szmalu - Proceente z Warszawy. Zanim jednak rozpoczęły się koncerty w tym roku pojawiło się trochę nowości. Oprócz zimnego piwka i gorącej kiełbaski organizatorzy festiwalu przygotowali dla wszystkich fanów limitowaną edycję 200 sztuk koszulek Mazury Hip-Hop Festiwal, które schodziły jak ciepłe bułeczki. Dla pozostałych czekały również dwa stoiska z dobrą odzieżą od Aloha Entertainment, Molesty i MaxFlowRec.

Godzinę później na deskach amfiteatru wystąpiły supporty. Zagrali : Ekipa 4 Ściany, Hurragun, Chińczyk i Ginger oraz Raca/Emtes - zwycięzcy Kentaki Rap Batalii, którzy dzięki zajętego pierwszego miejsca na przeglądzie zespołów w Kętrzynie mogli zaprezentować się szerszej publiczności na giżyckim festiwalu. Raca i Emtes swoim występem najbardziej rozbujali zgromadzoną pod sceną publikę, która oczekiwała na zbliżającą się bitwę beatboxową.

Pogoda i słońce jak co roku zagrały iście koncertowo '26-30 stopni od środy aż do niedzieli. Wymarzona aura by odpocząć, pobawić się na festiwalu i pozwiedzać Mazury. Jak co roku nieodłącznym elementem festiwalu jest także deszcz, który potrafi pojawić się w każdej chwili trwania koncertów. Tak też się stało pierwszego dnia podczas występu SZSZ OL'STARS.

Zanim jednak przejdziemy do występów artystów czas na III edycję bitwę beatbox. W tym roku organizator oprócz zimnej beczki piwa tak jak w roku ubiegłym przygotował nagrody rzeczowe - 500zł oraz torby z ciuchami MASS dla pierwszej trójki.

O zwycięstwo stanęło 9 zawodników. W tym roku jury było iście doborowe: Zorak 3000, TikTak oraz brat Rahima - Minix. Na festiwalu zabrakło obrońcy tytułu - Pejota. W szranki stanęli m.in.: Chory, Miklaś, Krecik, Kanada i inni. Po zaciętych walkach i półfinałach o pierwsze miejsce walczyli: Krecik z Węgorzewa i Miklaś z Ełku. Po bardzo dobrych walkach jury miało problem z wyborem, dogrywka również nic nie dała, bo poziom na jaki wspięli się Krecik i Miklaś rozgrzał zgromadzoną pod sceną publikę do czerwoności. W końcu jury podjęło decyzję i wybrało Krecika, choć publiczność oddała swój głos na Miklasia. Beczka piwa, 500zł i ciuchy MASS powędrowały zatem w ręce Krecika.

Po bitwie przyszedł czas na pierwszy koncert. Zanim na scenę wyszli reprezentanci Warszawy na deskach amfiteatru pojawił się Rufin MC, który razem z Zorakiem 3000 i TikTakiem połączyli freestyle z beatboxem tworząc muzyczne zaproszenie dla wszystkich fanów na koncert - SZSZ OL'STARS. Warszawski zespół w Giżycku pojawił się w składzie: Ciech, Mały Esz Esz, Łysonżi, Emazet i Procent. Zaprezentowali oni przekrój materiału z dotychczasowych płyt. Nie zabrakło numerów z Szybkiego Szmalu, projektu High Definition, "Jedyneczka" czy też nadchodzącego mixtapu SZSZ. Klimat iście wakacyjny, dobra muzyka i ładna pogoda, do pewnego momentu. Po zagraniu przez chłopaków kawałka "Ładuj"nad Giżyckiem rozpętała się burza z piorunami. Koncert trwał dalej a publika zgromadzona pod sceną wytrzymała wielką ulewę, która przeszła nad Giżyckiem.

Podczas występu Rahima i Minixa niebo nad twierdzą co jakiś czas rozświetlały błyskawice. Rahim, który dwa lata temu wystąpił w projekcie Łukasza Rostkowskiego- Luc'a, a 4 lata temu w duecie z Fokusem jako Pokahontaz dotrzymał słowa danego w 2006 i przyjechał do Giżycka z solowym materiałem.

Rahim podczas swojego koncertu zagrał kawałki z "Podróży po amplitudzie". Takie utwory jak: "Podróże", "Dzisiaj", czy też mieszanie starszych nagrań: "Ideału potęga" rozgrzały zmokniętą publiczność. Podczas jego występu nad Twierdzą błyskało niczym w "klubowej dyskotece". Zgromadzona pod sceną publika wraz z Rahimem po kolei śpiewała kolejne kawałki. Z biegiem czasu deszcz przestał padać.

Fani, którzy udali się na pobliskie pole namiotowe by się przebrać z minuty na minutę powracali do Twierdzy Boyen oczekując na dalsze koncerty m.in. K.A.S.T.A Squad'u oraz O.S.T.R'a.

Po kolejnej dawce muzyki w Twierdzy Boyen przyszedł czas na następny koncert. Tym razem na scenie pojawili się K.A.S.T.A Squad czyli donGURALesko i Wall-E. Poznański zespół swoją energią i materiałem z dwóch płyt "Kastaniety" i "Kastatomy" rozruszali zmokniętą publikę. Podczas ich występu usłyszeliśmy m.in.: "Peryferie", "Czas", "Dlaczego" czy "Rzucam".

W pewnym momencie trwania koncertu Gural z Kastą zagrali dla 4,5 tysięcznej publiczności zgromadzonej w Twierdzy Boyen trzy uliczne hity: "Sweet Home Alabama", "Who Let The Dogs Out" i "Sweet Dreams" W jednej chwili cały amfiteatr zrobił taki hałas, który można było usłyszeć w Giżycku i okolicach. Publika wraz z Waldemarem Kastą i Guralem zaśpiewała wspólnie trzy numery.

Strzałka, która wskazywała poziom emocji podczas 1 dnia, zbliżyła się do czerwoności. Atmosfera, która co roku panuje na festiwalu w Giżycku sprawia, że każdy z artystów podczas swoich koncertów gra na 101% swoich możliwości. Podczas koncertu K.A.S.T.A Squad'u Waldemar Kasta wraz z Guralem powiedzieli, że jest to ich najlepszy koncert, jaki zagrali do tej pory.

Fani zgromadzeni w amfiteatrze po wspaniałym występie ekipy K.A.S.T.A Squadu, artystom zgotowała ogromne owacje.

Po ich koncercie na scenie rozstawiać zaczęła się ŁDZ orkiestra wraz z DJ Haem'em. Był to znak, że na scenie niebawem pojawi się nie kto inny jak sam O.S.T.R. Adam od 2 lat, kiedy to urodził mu się syn na każdym koncercie w Giżycku przechodzi sam siebie. Jego koncerty, atmosfera i interpretacja utworów sprawia, że jego występy są jednymi z najlepszych w Polsce.

Koncert O.S.T.R. rozpoczął od utworu z ostatniej płyty "Tylko dla dorosłych" '"Przez stres". Kolejne kawałki takie jak: "Śpij spokojnie", "Walka z wrogiem", " Nie wszystko co złe" porwały publikę. Adam wraz z Kochanem zaprezentował również numery z poprzednich płyt. O.S.T.R. nie byłby sobą, gdyby nie zaskoczył fanów zgromadzonych w Twierdzy Boyen mówiąc do wszystkich:

"Kiedy tutaj przyjeżdżam, czuję się wspaniale. Gram tutaj co roku i co roku pada deszcz. To już tradycja, cieszę się, że znowu tutaj jestem"

Adam po raz kolejny podziękował wszystkim obecnym w Twierdzy, powiedział, że warto się szanować, wspierać wzajemnie, pomagać sobie i dzielić posiłkiem. Nawiązał do tego jak mu kiedyś było ciężko, że inni mu pomagali, a teraz on może wykarmić rodzinę, tworzyć muzykę dla fanów i być szczęśliwym człowiekiem. Powtórzył także słowa z roku ubiegłego mówiąc o tym, że każdy z fanów który spotka go w Łodzi niech czuje się zaproszony na obiad. O.S.T.R. po raz kolejny pokazał jak wielkim szacunkiem darzy swoich fanów i jaką magię ma mazurski festiwal.

Zaskoczeniem dla wszystkich fanów było zaproszenie na scenę Hryty reprezentanta Łodzi, który na "7" oraz "Tylko dla dorosłych" nagrał z Adamem 2 numery. Jeden z nich "Wydaj mnie" zagrali razem w Giżycku. Po tym utworze Adam zasiadł za klawisze. Wtedy też fanom, którzy byli dwa lata temu na koncercie Ostrego mogło wydawać się, że mają deja vu. W 2008 roku na koncercie, Adam chciał bardzo zagrać na skrzypcach, niestety oddał je do naprawy i wtedy też zasiadł za klawiszami by wspólnie z Kochanem, Haem'em i ŁDZ orkiestrą stworzyć niezapomniane muzyczno-liryczne wydarzenie. W tym roku stało się podobnie. Był to piękny i optymistyczny akcent zakończenia pierwszego dnia koncertów w Twierdzy. Po zagraniu przez Ostrego paru numerów na sam koniec Adam rozpoczął Freestyle, po który fani zrobili wielki hałas.Taka dawka energii podczas koncertu pokazała, że wszyscy, którzy pierwszy raz przybyli do Giżycka żałować nie mogli, a ci którzy są tutaj co roku jak zwykle się nie zawiedli.

Koncerty pierwszego dnia zakończyły się o 2:40. Patrząc na rekordową frekwencję osób, które przyjechały na IX edycję, można było optymistycznie patrzeć na drugi dzień festiwalu, który zapowiadał się równie dobrze co piątkowy wieczór.
Tak jak co roku, po koncercie część fanów udała się do swoich kwater, schronisk, namiotów, a pozostali na nocne zwiedzanie miasta i after ;) czekając tym samym na kolejny dzień Mazury Hip-Hop Festiwalu.

Drugi dzień festiwalu tak jak rok temu, przywitał wszystkich piękną słoneczną pogodą, dzięki której wiele osób skorzystało z uroków mazurskich jezior, opalania się i wypicia zimnego piwka w cieniu. Tuż po 19-stej Proceente po raz kolejny przywitał powoli gromadzącą się publikę w amfiteatrze, zapowiadając tym samym kolejne suporty i bitwę freestylową.

Na scenie pojawili się Chłopaki z sąsiedztwa, drugim zespołem supportującym byli reprezentanci NTK, którzy rozgrzali publikę przed zbliżającą się bitwą.
16 zawodników wyłonionych w eliminacjach stanęło do walki o beczkę piwa, 500zł oraz torbę z ciuchami MASS dla pierwszej trójki. W bitwie udział wzięli m.in.: Emtes, Embi, Karolek, Hryta, Kliford, Albi i inni.

W komisji sędziowskiej zasiadłem ja i Rufin MC (przewodniczący), jak to Procent określił moją osobę: "Jako drugi zasiądzie Adrian z Giżycka, który od lat związany z giżyckim festiwalem" szczera prawda :) Była to moja 3 bitwa, którą sędziowałem. Pierwsza była w 2007 roku z Wigorem, druga rok później z Rufinem i Filipem. Mieliśmy za zadanie wyłonić 8 ćwierćfinalistów, którzy w tej rundzie walczyli już na tematy. 4-kę najlepszych utworzyli: Embi, Albi, Kliford i Przemek.

W finale zmierzyli się Embi oraz Albi, po 2 rundach wskazaliśmy na remis. Dopiero dogrywka dała odpowiedź kto wygrał tegoroczną bitwę Freestyle. Beczka piwa, 500zł i torba ciuchów powędrowała do Embiego.

Po bitwie przyszedł czas na kolejne koncerty. Przed 22 na scenie pojawił się Waldemar Kasta. Zanim rozpoczął swój koncert, przeprosił wszystkich zgromadzonych fanów, mówiąc, że podczas wczorajszego występu stracił głos. Zapytał się czy ma zagrać koncert?? Odpowiedź była tylko jedna: TAK krzyknęła cała Twierdza Boyen.

Wall-E zaprezentował przekrój swojego materiału z solowej płyty "13". Wspierany przez Dj Hen'a Kasta po każdym swoim kawałku był nagradzany przez publikę dużymi owacjami. Fani usłyszeli m.in. "Atom", "Paradoks", "Musisz", "Popularność" czy "Walle". Końcówką koncertu, Kasta wprawił w bardzo dobry nastrój wszystkich, którzy przybyli drugiego dnia do Twierdzy. Na sam koniec swojego występu zaśpiewał "Chcemy być sobą" Perfectu oraz "Łatwopalnych" M. Rodowicz. Wtedy też, wszyscy zapalili zapalniczki, tworząc niezapomniane chwile IX edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu.

donGURALesko na scenie pojawił się tuż po ostatnim utworze Waldemara Kasty, przywitany przez 5,5 tysięcy fanów, rozpoczął swój koncert od ostatniej płyty "Totem leśnych ludzi". Wspierany przez Qlop'a, Kastę i Dj Hena na deckach zagrali m. in: "Palę Majki", "Giovanni Dziadzia", "Betonowe lasy mokną", "Złoty róg", "El Polako" czy "Drewnianej Małpy Rock".

Atmosfera występu i magia festiwalu, która co roku unosi się w powietrzu sprawiła, że Kasta wywołał przez mikrofon kolejny uliczny hit dla wszystkich zgromadzonych fanów. "Ala nie Wali mu pały" popłynęło z głośników. (film dostępny na YT) Wtedy też Gural i cała reszta z uśmiechami na twarzy zaśpiewała refren piosenki. Po dobrym koncercie Gural pożegnał się z giżyckim festiwalem swoją maksymą "miłość i pokój bracia i siostry, bądźcie mili dla sąsiadów", chwaląc po raz kolejny organizację festiwalu w Giżycku.

Z minuty na minutę do zgromadzonej publiki w Twierdzy przybywało coraz więcej osób ubranych w czarne, białe i szare koszulki warszawskiej Molesty.
Zanim jednak chłopaki zagrali, na scenie pojawił się organizator festiwalu - Bogdan Żołądkiewicz, który podziękował wszystkim fanom przybyłym do Twierdzy za to, że co roku tak tłumnie przyjeżdżają na festiwal do Giżycka . Hałas jaki zgotowała publiczność organizatorowi w podziękowaniu za 9 letnią organizację festiwalu nie wymaga komentarza. Bogdan Żołądkiewicz zapowiedział X edycję, mówiąc o tym, że wszyscy fani, jeśli mają jakieś pomysły, spostrzeżenia, uwagi, propozycje artystów niech wysyłają je na adres: cik.lodz@gmail.com

Po krótkim wystąpieniu, Procent zapowiedział koncert Grubsona i 3ody Kru. Pierwszy występ, jaki zanotował Tomek w Giżycku przyprawił go o lekki ból głowy. Wchodząc na scenę, nie spodziewał się takie publiczności, która przyjechała do Giżycka na IX edycję Mazury Hip-Hop Festiwalu.

Grubson wraz z ekipą 3ody w składzie: Metrowy, Bu i Jot rozbujali publikę grając m. in: numery z solowej płyty O.R.S. a także "Parchstycznego Mikstejpu" 3ody. "Nowa Fala", "Siebie mi daj", "Moc", "Śpiesz się powoli", "Ruffneck", a także jak wejść na szczyt góry czy też zatańczyć poloneza w wykonaniu Grubsona i jego ekipy rozbujało i rozśmieszyło publiczność przed finałowym koncertem Molesty Ewenement.

Na scenie pojawił się prowadzący imprezę, członek Szybkiego Szmalu - Proceente, który zapowiedział występ gwiazdy z zagranicy: Mystic Xperienz, obywatel Holandii, przyjechał do Giżycka jako pierwsza w historii festiwalu zagraniczna gwiazda.
Publiczność zgotowała mu olbrzymie owacje, część wiedziała o niespodziance, inni przecierali oczy ze zdumienia, że w końcu się to udało i ktoś przyjechał. Mystic razem z Dj'em Minim zagrali parę gorących numerów, które porwały publikę bawiącą się tuż przed sceną.

"Kaya Takki", "Real Deal", "Touched By" czy też "Theory and practise" pokazały, że publiczność jest gotowa na przyjęcie zagranicznej gwiazdy. Klimat jaki stworzył Mystic przed koncertem Molesty pokazał, że nawet o 1:20 w nocy blisko 6 tysięcy fanów w największej imprezie hip-hopowej w Polsce bawiło się wyśmienicie.
Po koncercie Mystic'a na scenie pojawili się Pelson, Włodi, Vienio i Dj B. Na samym początku występu cała trójka w kierunku publiki rzuciła koszulkami, wlepkami witając się ze wszystkimi fanami zgromadzonymi w Twierdzy Boyen.

Molesta Ewenement ostatni raz na festiwalu w Giżycku wystąpiła w 2008 roku. Materiał jaki zagrali to przekrój najlepszych numerów od płyt "Skandal" po złotą płytę "Molesta + Kumple" Koncert trwał do 3 w nocy, wierni fani wspólnie z Molestą śpiewali wszystkie piosenki m. in: "Wiedziałem, że tak będzie", "Będzie dobrze dzieciak" czy "Powrót". Podczas występu, Pelson ogłosił wszystkim zgromadzonym, że płyta "Molesta +
Kumple" stała się złotą płytą, dziękując tym samym fanom za to, że kupują polskie rap płyty. Potwierdziło się również to, że festiwal z O.S.T.R'em i Molestą to wizytówka tego miejsca. W Giżycku atmosfera jaka udziela się gwiazdom podczas ich koncertów pokazuje jaką moc ma ta kultura, muzyka i ten festiwal. Ostatnim numerem tego wieczoru, który zakończył IX edycję mazurskiego festiwalu w Giżycku był remix kawałków Molesty zagrany w nowych aranżacjach. Wrażenia z tego koncertu na pewno
pozostaną na długo w pamięci wszystkich obecnych tego wieczoru w Twierdzy Boyen.

Ostatni dźwięk padł o 3:05.

Z każdą relacją zawsze zadaje sobie to pytanie jaki był ten festiwal?? I na pewno nie tylko ja bo i wszyscy fani, którzy w nim uczestniczyli. Dwa dni wspaniałej muzyki, atmosfery i kultury hip-hop pokazały w tym roku po raz kolejny, że ten festiwal był zjawiskowy, niesamowity i fenomenalny. To jakie koncerty zagrali artyści, co zaprezentowali, ile energii zostawili na scenie przekazując ją fanom pokazało, że ta edycja przeszła do historii pod względem pobitej frekwencji.

Pewne od lat jest również to, że co roku dla ludzi nie liczą się przejechane kilometry ani wydane pieniądze na bilet. Jak mówi motto festiwalu "Jest jedna rzecz dla której warto żyć, Hip Hop i nie zmienia się nic." Pewne jest także to, że IX edycja na pewno pozostanie w pamięci wielu fanów tych, którzy pierwszy raz tu przyjechali i tych którzy są tutaj od lat.

Czy były jakieś minusy? oprócz burzy w piątek? Chyba NIE. Pogoda po raz kolejny była wyśmienita. Publiczność dopisała, artyści dali z siebie wszystko, a akustycy wykonali swoją pracę na 5-tkę.

Jak co roku podziękowania należą się dla organizatorów, dzięki którym IX edycja się odbyła. P. Bogdanowi Żołądkiewiczowi z CIK'u w Łodzi, pomysłodawcy i głównego organizatora festiwalu oraz GCK'a w Giżycku za pomoc w organizacji.
Kończąc tą długa relację IX edycji Festiwalu, która był wyjątkowy mogę powiedzieć to, że: WIDZIMY SIĘ ZA ROK w Giżycku na X jubileuszowej trzy dniowej edycji największego Mazurskiego Festiwalu Hip Hopowego w Polsce..... a za rok emocji na pewno zabraknie. SZYKUJCIE SIĘ !

Już niebawem ruszy oficjalna strona Mazury Hip-Hop Festiwal.

Foto i tekst: Adrian Mielnik

Zobacz też:
Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1
Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 2

kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdancekliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance
kliknij Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2010 - Dzień 1 rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-08-15
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:32128
Autor:
Elmoro Adrian Mielnik rap graffiti breakdanceElmoro
mężczyzna, Giżycko

ogarnijSIe
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:52:17, 15-08-10

2 I 3 LIGOWI RAPERZY WSTYD ISC NA TAKICH ŁAKÓW

 

--------------------------

A CO DO RELACJI TO SREDNIA


-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-15 10:57:20

zarapowana
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:07:45, 15-08-10
a kto jest dla Ciebie pierwszoligowcem?

było zajebiście.

Stasiak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:42:18, 15-08-10
relacja srednia. ale bylo zajebiscie

GoMiS
Autor: GoMiS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:31:43, 15-08-10
JAKA KURWA POZNAŃSKA K.A.S.T.A.?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!!

kruk18
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:14:21, 15-08-10
Było zajebiście.

ogarnijSie sam pewnie byś chętnie poszedł, ale nie masz kolegów którzy by z Tobą pojechali i boisz się wpierdol dostać ;)

Kilku utworów, które autor relacji wymienił nie było w ogóle zagranych. Ale relacja może być. Mnie osobiście tylko średnio się podobał koncert Kasta Skład.

-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-15 13:15:20

Dekiel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:27:14, 15-08-10
średnio Ci sie podobał bo pewnie mało słuchałeś za tamtych czasów, co oni płytę wydali, byłem pierwszy raz i napewno nie po raz ostatni!

-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-15 13:27:25

Stasiak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:37:04, 15-08-10
kasta rzeczywiscie sredni koncert. i troche szopka z tymi popowymi hitami. ale solowo rozjebali

TDf<3:*
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:36:53, 15-08-10
taka sobie ta relacja,ale festiwal świetny

Fruz.
Autor: Fruz.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:06:49, 15-08-10
Nawet nie żałuję, że nie byłam.

suporeks_
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:41:29, 15-08-10
rok temu bylo lepiej...

kruk18
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:27:14, 15-08-10
Autor:  Dekiel

Swego czasu słuchałem sporo Kastanietów, poniekąd na tym się wychowałem, ale Kastatomy już raczej niekoniecznie. Nie podobała mi się taka trochę odpierdalanka, w pewnym momencie rapowali byle co do byle jakich bitów, tu bit do 'Stoprocent" nagle, to Gural napierdala acapella 'Migają lampy", potem grają "Goryla", choć materiał z "Totema" mieli grać nazajutrz. Na szczęście solowe koncerty dali świetne.

SeReK17
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:02, 15-08-10
Było GIT !!!
Przydała by się wideorelacja ;]

MOKOTÓW
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:51:43, 15-08-10

STARE


drombosek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:34:47, 15-08-10

Noriaki Kasai
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:45:45, 15-08-10
Ja tam być, szkoda że Firma JP nie być. Jak być bitwa na free to Robert, bać sie wyjść. A ja mówić mu, MATEJA idź rozpierdol. A wiecie ze w piatek skoki być. Ja tam być i skakać, ZAPRASZAĆ

TAZ_hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:54:29, 16-08-10
bylem !

-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-16 00:58:14

tektor02
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:37:19, 16-08-10
średnio mi sie podobało w tym roku. jak dla mnie Adaś zmiażdżył, zresztą jak co roku dobry koncert dał :)

Ja tu wrzucam dobry rap
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:42:41, 17-08-10

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-186-117.compute-1.amazonaws.com (18.232.186.117). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.