Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie

Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie

Jury wybrało półfinalistów konkursu na mural, poświęcony Warszawie i Fryderykowi Chopinowi. Teraz czas na ocenę internautów. To oni wybiorą zwycięzcę i oddadzą w jego ręce farby, spraye oraz 200 m2 elewacji kamienicy na warszawskim Powiślu - na ulicy Górnośląskiej 8.

Okazuje się, że steet-art może mieć także kobiecą twarz - w półfinałowej piątce większość stanowią kobiety! Zdaniem jury, ze wszystkich 54 prac nadesłanych na konkurs, propozycje trzech graficzek: Moniki Prus, Emilii Bartkowskiej i artystki ukrywającej się pod pseudonimem "Pimpek Sadełko", a także dwóch grafików: Krzysztofa Bagińskiego oraz Kamila Tobiasza, najlepiej łączą Chopina z Warszawą.

Kolejny etap konkursu, czyli głosowanie internetowe, odbywa się na www.facebook.com/fryderykwwarszawie.pl. Uczestnicy walczą nie tylko o realizację projektu w formie muralu, ale także o nagrody rzeczowe. Nagrody dla trzech najbardziej popularnych prac zostały ufundowane przez: Skull Candy, Dr. Sneaker NikeSportsWear oraz Cropp.

Finałową trójkę poznamy 22 września, a mural konkursowy ozdobi Powiśle już tej jesieni.

Więcej informacji o głosowaniu i konkursie na www.fryderykwwarszawie.pl

Konkurs odbywa się w ramach kampanii Fryderyk w Warszawie - 200 lat od Wielkiej Przeprowadzki Chopina. Organizatorem konkursu oraz kampanii jest Good Looking Studio. W skład jury weszli przedstawiciele Biura Promocji m. st. Warszawy, Stołecznego Konserwatora Zabytków oraz artyści uczestniczący w kampanii Fryderyk w Warszawie. Patronat medialny: Radio Kampus, Emma Pak, Stroer Infosceen.

kliknij Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie rap graffiti breakdancekliknij Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie rap graffiti breakdancekliknij Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie rap graffiti breakdancekliknij Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie rap graffiti breakdancekliknij Wielka piątka konkursu na mural o Warszawie i Chopinie rap graffiti breakdance
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-09-16
Kategoria:Graffiti
Licznik odwiedzin:38746
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-168-209.compute-1.amazonaws.com (34.204.168.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.