Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of

L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of

Zobaczcie efekt długo wyczekiwanej kooperacji L.U.C i ABRADAB. Wideoklip do wspólnego utworu postaci, które tak wiele zrobiły dla polskiego Hip-Hopu tworzyło kilkaset osób w ramach happeningu. Temat z pewnością dotyczy także Was. To jeden z 14 utworów wykonanych tylko i wyłącznie za pomocą głosu przez L.U.C na wychodzącym właśnie albumie "PYYKYCYKYTYPFF".

To także wsparcie promocji ABRADABINGU wyprodukowanego przez O.S.T.R. Album LUCa dedykowany jest jego przyjacielowi i nauczycielowi ZGASOWI- dwukrotnemu mistrzowi polski w beatbox'ie.

Foto: Szymon Zachariasz i Maciej Łacina

TELEDYSK: KTO JEST OSTATNI? utwór z albumu PYYKYCYKYTYPFF
SCENARIUSZ I REŻYSERIA - L.U.C
ZDJĘCIA - KAMIL PŁOCKI
PRODUKCJA - AGA KONIK, ŚRUBA, GRUPA 13, MORDA
KOREKCJA/POSTPRODUKCJA - BOX POSTPRO SPRZĘT - JUICE i BANK OF LOCATIONS
WYSTĘPUJĄ:- ABRADAB, SAMOSIA, L.U.C I SETKI ZAJEBISTYCH LUDZI.

Zobacz klip: L.U.C. i Abradab "Kto jest ostatni?"

"Cześć,

Jeśli też masz tak, że na widok awizo Twoja twarz gniecie się jak polany kwasem solnym, kreszowy dres na anorektyczce, a oczy odwracają się od Ciebie jak Migalski od Jarka K. i zawijają Ci do jelit - to zapraszam do obejrzenia naszego manifestu przeciw znęcaniu się POCZTY POLSKIEJ na polskich lasach, a przede wszystkim na obywatelach po obu stronach okienka. Pomyślałem, że spróbuję coś naprawić. W tym kraju zamyka się dopalacze by się podlizać mediom i wyborcom - sytuacja ma się inaczej gdy chodzi o proste zmiany ułatwiające codzienność.

Konstruktywna krytyka ojczyzny, genezy polskości i Oratorium dla zamordowanych chomików - Wszystko to w ramach PYYKYCYKYTYPFF mego nowego projektu, który nagrałem nad jeziorem samym głosem. Nic nowego patrząc na świat, ale jednak - miesiące pracy i spore wyzwanie.

Dziękuję Abradabowi (który też ma właśnie premierę ABRADABINGU) ludziom, którzy współtworzyli ten klip, cierpliwym entuzjastatystom w ekipie.

Inspiracją do klipa był kulminacyjny moment wieloodcinkowego serialu pocztowego, w którym gram mimochodem. Z językiem na asfalcie gnałem po raz kolejny na pocztę by odebrać awizo, które miało ostatni dzień sądnej ważności. Przybyłem i po poszukiwaniach GPS-owych znalazłem koniec kolejki poza budynkiem. Odstałem swoją karę w zagubionej czasoprzestrzennie kolejce (droga do okienka jest bowiem jak życie - nigdy nie wiadomo ile będzie trwać. A to za sprawą niezwykłych technik "ja stoję za tą Panią" emerytek, które jak żywe trupy w grach na Commodore wychodzą spod ziemi, gdy masz już zrobić swój zbawienny jeden krok).

W końcu wieczorem doszedłem do okienka - okazało się, że przez pomyłkę już zostało odesłane. Cóż za sympatyczna, drobna pomyłka. A wszystko to wesoły PIT dotyczący 300zł pensji z ZAIKSU. PIT, z którego potrzebuję w praktyce tylko 8 cyfr do oświadczenia.

L.U.C"

Dowiedz się więcej o: L.U.C., Abradab.
kliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdance
kliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdancekliknij L.U.C. & Abradab "Kto jest ostatni?" - making of rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-10-25
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:17228
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.