Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku

Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku

Autor: FilipL

Zapraszamy na plan najnowszego teledysku promującego płytę "Get Fejm Or Die Tryin'" autorstwa tria Tusz na Rekach & Voskovy. Klip nakręcony został do utworu "Przez Ciernie Do Gwiazd". Sprawdźcie też poprzednie video pt. "Wstyd".

Przypomnijmy, że Tusz na Rekach & Voskovy to raper z Kielc i duet producencki z Bolesławca. Jeden zeszyt i dwie MPC-etki. Tusz na wosku. Klasyczny Hip-Hop. Notoryczna zajawka na rymy i szum winylowych sampli. Podróż do wnętrza siebie, przez wstyd i blask lat 90-tych, przez słabość i sny o wolności. Przez ciernie do gwiazd.

Dowiedz się więcej o: Tusz Na Rękach.
kliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdance
kliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdancekliknij Przez Ciernie Do Gwiazd - fotorelacja z plany teledysku rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2010-11-16
Kategoria:Muzyka
Licznik odwiedzin:16382
Autor:
FilipL, 35 lat

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-12-79.compute-1.amazonaws.com (18.206.12.79). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2020 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?