Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji z obozu Eastwest Rockers, zdjęć z nowego klipu "Na Impreze", pierwszego singla z nadchodzącej płyty Eastwest.FM. W numerze oprócz Cheeby, Grizzliego i Ras Luty usłyszycie i zobaczycie Konshensa, jamajską gwiazdę muzyki reggae.

Realizacją teledysku zajął się Łukasz Rusinek, dwukrotny laureat nagrody Yach'a. Zdjęcia zrobiliśmy w studio BigBang! we Wrocławiu. Partnerem w produkcji teledysku jest sklep Urban City.

Płyta już w październiku, zapiszcie się na nasz kanał, żeby wiedzieć co się dzieje w naszej ekipie. Razem z Karrot Kommando szykujemy dla was więcej koncertów, więcej teledysków, więcej muzyki, więcej ognia.

Eastwest Rockers "Na Imprezę" ft. Konshens - teledysk

Dowiedz się więcej o: EastWest Rockers.
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance
Informacje o reportażu
Data dodania:2011-08-26
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:12848
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.