Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor:

Dobra muzyka, niesamowita zabawa i publika, która wie co to jest zabawa w rytmie hip-hopu. To wszystko czekało na Dwóch Warszawiaków podczas festiwalu w Kartuzach.

Występ przed gwiazdą wieczoru - Ras Luta przysporzył chłopakom małego stresa, ale jako zaprawieni w bojach wojownicy - Kolso, Cyjan wspierani przez Kasię Łuczyńską i DJ'a Jano i z tym wyzwaniem sobie świetnie poradzili. Zaprezentowali utwory z ostatniej płyty "Nic na siłę" i porwali publikę do zabawy.

Wielu z Was może się wydawać, że każdy koncert to podobny stres, podobne emocje. Otóż nic bardziej mylnego. Jak mówi Dwóch Warszawiaków "takie koncerty, jak ten w Kartuzach pozwalają naładować akumulatory. Przypominają jak wielką satysfakcję daje świetny koncert, jak ważna w naszym życiu jest muzyka. Ktoś, kto nigdy nie stanął na scenie, nie zobaczył przed sobą setek głów, które zaczynają zabawę gdy z mikrofonu płynie twoja muzyka nie zrozumie w pełni jakie to przeżycie. Adrenalina i dobra energia tak chyba najłatwiej określić ostatni koncert, który mieliśmy przyjemność zagrać w Kartuzach."

My życzymy samych takich koncertów i pozytywnych przeżyć. A dla naszych czytelników mamy kilka fotek z tego wydarzenia. Zobaczcie sami, jak bawią się Warszawiacy i mazurska publiczność.

Zdjęcia: Włodzimierz Ulatowski (ulatowskifoto.com)

Dowiedz się więcej o: .
kliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdance
kliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdance
kliknij rap graffiti breakdancekliknij rap graffiti breakdance   
Informacje o reportażu
Data dodania:2011-09-16
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:24513
Autor:
Włodzimierz Ulatowski  rap graffiti breakdanceWłodzimierz ...

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.