Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Otwarcie nowego Andegrandu

Otwarcie nowego Andegrandu

Autor: Skate-Europe.com

Każda historia kiedyś musi mieć swój koniec, ale i szczęśliwy początek. Szczeciński Andegrand.pl to najstarszy skateshop Polsce - w roku 2012 obchodził swoje osiemnaste urodziny. Od początku istnienia sklep mieścił się przy ul. Wojska Polskiego 49, a w roku, w którym Andegrand osiągnął wiek pełnoletności, zaczęły się przygotowania do przenosin w nowe miejsce - na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24.

Nowa lokalizacja i wygląd, stara tradycja. Na powierzchni blisko 600 metrów kwadratowych zbudowano prawdziwy raj dla miłośników wszelkiego rodzaju ubrań i butów, deskorolki, snowboardu czy fingerboardu. Nie ma znaczenia czy jest się miłośnikiem hip hopu czy sportów ekstremalnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dwupoziomowa konstrukcja pozwala momentalnie objąć wzrokiem ogrom blisko 7000 produktów ponad 200 firm znajdujących się w asortymencie sklepu - dostępnych od ręki. 

Z okazji otwarcia, Andegrand.pl świętuje przez cały lipiec - na nieprzecenioną odzież i obuwie wprowadzono 20% rabat. Zobaczcie na własne oczy, jak prezentuje się sklep i czekajcie na oficjalną imprezę otwarcia, która odbędzie się 15 września w DK Słowianin, zagrają na niej m. in. PMM, Trzeci Wymiar i Włodi (Molesta, Parias).

kliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdance
kliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdancekliknij Otwarcie nowego Andegrandu rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2012-07-09
Kategoria:Fun
Licznik odwiedzin:12247
Autor:
Skate-Europe..., 25 lat
zespół, Szczecin

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.