Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Free Pussy Riot w Żywcu

Free Pussy Riot w Żywcu

Autor: 3fala

3fala.art.pl wsparła międzynarodową kampanię na rzecz uwolnienia trzech dziewczyn z punk rockowego zespołu Pussy Riot. Na ścianie magazynu przy Dworcu PKP w Żywcu powstało graffiti z adresem strony Amnesty International, na której można podpisać petycję w tej sprawie.

"Kolejny raz zabieramy głos w obronie praw człowieka przeciwko dyktatorom, tym razem oberwało się Putinowi.  W ten sposób chcemy zmobilizować ludzi do podpisania petycji w obronie wolności słowa" - powiedział FFFart z 3fala.art.pl.

kliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdancekliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdancekliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdancekliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdancekliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdance
kliknij Free Pussy Riot w Żywcu rap graffiti breakdance    
Informacje o reportażu
Data dodania:2012-08-10
Kategoria:Graffiti
Licznik odwiedzin:17009
Autor:
3fala   rap graffiti breakdance3fala

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-207-146-166.compute-1.amazonaws.com (34.207.146.166). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies