Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej

DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej

Autor: lukasztadra

W miniony czwartek o godzinie 19:00 w sopockim klubie Mewa Towarzyska miały miejsce muzyczne warsztaty z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku. Blisko 50 uczestników mogło zobaczyć trójkę najlepszych polskich Dj'ów i producentów muzycznych w akcji, a także poradzić się ich o profesjonalne wskazówki w temacie tworzenia muzyki oraz techniki didżejskie.

Przez pierwszą godzinę stery przejęli Dj Kebs wraz z Falconem 1, którzy opowiadali o DJ-ingu, natomiast w drugiej połowie warsztatów Steve Nash wyjaśniał na czym polega składanie i tworzenie muzyki. Każdy z uczestników mógł wejść na scenę i spróbować swoich sił. Na ich zakończenie chętni przygotowywali samodzielne sety pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy wyłapywali i poprawiali ewentualne błędy. Po całej imprezie w klubie odbyło się afterparty.

Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów muzycznych, gdzie czołowi polscy artyści dzielą się swoją wiedzą dotyczącą muzyki na temat min. technik didżejskich, skreczy, miksowania utworów oraz ich produkcji. Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

kliknij DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej rap graffiti breakdancekliknij DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej rap graffiti breakdancekliknij DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej rap graffiti breakdance  
Informacje o reportażu
Data dodania:2015-03-11
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:14065
Autor:
lukasztadra, 28 lat
mężczyzna, Gdynia

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-28-10.compute-1.amazonaws.com (3.81.28.10). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.