Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

W sobotę na placu Defilad w ramach imprezy "Warszawa jest trendy" odbyła się wielka bitwa bboyów podczas Warsaw Challenge The Ring. Tancerze z całego świata zjechali do Warszawy, aby powalczyć o nagrodę m.st. Warszawy w mistrzostwach 1 vs 1. Zawodom towarzyszyły koncerty największych rapowych wykonawców, takich jak Miuosh, Tede oraz VNM. Organizatorem wydarzenia jest miasto Warszawa.

16 najlepszych tancerzy z całego świata, najlepsi sędziowie, trzy koncerty oraz 10 000 osób przed sceną - tak wyglądała rywalizacja o nagrodę miasta stołecznego Warszawa podczas zawodów Warsaw Challenge The Ring. Tym razem bboye przyjechali do stolicy z Francji, Holandii, Kanady, Rosji, USA, Korei Południowej, Maroka oraz Ukrainy.

Podczas rywalizacji w formule 1 vs 1 najlepszy okazał się Amerykanin Gravity, który wygrał 2000 $ i tytuł najlepszego tancerze zawodów. Na drugim miejscu uplasował się nasz rodak, bboy Thomaz wygrywając 800 $. Na najniższym miejscu podium stanął El Nino z USA zabierając do domu czek o wartości 300 $. Pomiędzy walkami prawdziwy popis raperskich umiejętności dali na scenie muzycy - Miuosh, Tede oraz VNM rozgrzali zgromadzonych fanów kultury hip-hopowej do czerwoności.

Zawody Warsaw Challenge The Ring odbyły się w ramach imprezy "Warszawa jest trendy" organizowanej przez miasto stołeczne Warszawa, w dniach 4-6 września 2015 r.

Dowiedz się więcej o: VNM, Tede, Miuosh.
kliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdancekliknij  rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2015-09-07
Kategorie:Muzyka, Taniec
Licznik odwiedzin:17399
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-220-31.compute-1.amazonaws.com (3.228.220.31). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.