Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad

10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad

W sobotę na placu Defilad w ramach imprezy "Warszawa jest trendy" odbyła się wielka bitwa bboyów podczas Warsaw Challenge The Ring. Tancerze z całego świata zjechali do Warszawy, aby powalczyć o nagrodę m.st. Warszawy w mistrzostwach 1 vs 1. Zawodom towarzyszyły koncerty największych rapowych wykonawców, takich jak Miuosh, Tede oraz VNM. Organizatorem wydarzenia jest miasto Warszawa.

16 najlepszych tancerzy z całego świata, najlepsi sędziowie, trzy koncerty oraz 10 000 osób przed sceną - tak wyglądała rywalizacja o nagrodę miasta stołecznego Warszawa podczas zawodów Warsaw Challenge The Ring. Tym razem bboye przyjechali do stolicy z Francji, Holandii, Kanady, Rosji, USA, Korei Południowej, Maroka oraz Ukrainy.

Podczas rywalizacji w formule 1 vs 1 najlepszy okazał się Amerykanin Gravity, który wygrał 2000 $ i tytuł najlepszego tancerze zawodów. Na drugim miejscu uplasował się nasz rodak, bboy Thomaz wygrywając 800 $. Na najniższym miejscu podium stanął El Nino z USA zabierając do domu czek o wartości 300 $. Pomiędzy walkami prawdziwy popis raperskich umiejętności dali na scenie muzycy - Miuosh, Tede oraz VNM rozgrzali zgromadzonych fanów kultury hip-hopowej do czerwoności.

Zawody Warsaw Challenge The Ring odbyły się w ramach imprezy "Warszawa jest trendy" organizowanej przez miasto stołeczne Warszawa, w dniach 4-6 września 2015 r.

Dowiedz się więcej o: VNM, Tede, Miuosh.
kliknij 10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad rap graffiti breakdancekliknij 10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad rap graffiti breakdancekliknij 10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad rap graffiti breakdancekliknij 10 tysięcy osób bawiło się podczas Warsaw Challange The Ring na placu Defilad rap graffiti breakdance 
Informacje o reportażu
Data dodania:2015-09-07
Kategorie:Muzyka, Taniec
Licznik odwiedzin:16163
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-38-214.compute-1.amazonaws.com (18.232.38.214). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.