Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Koncert BOSS NTM w Warszawskiej Stodole

Koncert BOSS NTM w Warszawskiej Stodole

Autor: Jakuza / Wielkie Joł

Autor: Enticer

Zastanawiam się tak na prawdę jak mogę opowiedzieć o koncercie którego w zasadzie nie było? Zastanawiam się....i szczerze mówiąc nie wiem kogo można za to winić, że koncert wyglądał jak wyglądał.

Zacznijmy więc od początku. Impreza która miała miejsce 31 stycznia w Warszawskiej "Stodole" była reklamowana jako koncert francuskiej formacji BOSS pod dowodzeniem Joey Starr'a. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że ich występy to zazwyczaj prawdziwy soundsystem, a nie regularny koncert z dominującą partią wokalną.

I tu pojawia się problem. Większość osób, a w zasadzie jak zaobserwowałem 99% obecnych w klubie spodziewało się typowego występu z szalejącym na mikrofonie MC, a nie tego co miało miejsce.

Do Stodoły można było wejść już około godziny 19 kiedy to przewidziane było oficjalne otwarcie bramek. Nie było nadmiernego tłoku. Wejść można było bez problemu a i ochrona wykazywała się mile zaskakującym profesjonalizmem i brakiem chamstwa.

Jakiś czas później, kiedy zebrało się wystarczająco dużo osób na scenę wyszli chłopaki z Siedem Łez. Zagrali dobrze, można by powiedzieć że nawet bardzo dobrze. Rozbawili publiczność swoimi interesującymi tekstami i ciekawą muzyką Rzensy. Niestety można było zauważyć u nich efekt lekkiej tremy. Przytłoczyła ich ilość ludzi na koncercie i nie dało się ukryć, że był to ich pierwszy koncert przed tak liczną publicznością. Trochę brakowało tego "skakania po scenie" i kontaktu z publicznością, ale to raczej kwestia treningu i już niedługo każdy koncert w wykonaniu Siedmiu Łez będzie ciekawym wydarzeniem.

Po ich występie przyszedł czas na drugi zespół supportujący BOSS'a. Mowa oczywiście o warszawskim EWENEMENCIE. Trzeba przyznać, że w tym momencie na sali było najwięcej ludzi tego wieczoru. Szaleństwo sceniczne w wykonaniu warszawskich chuliganów odebrane zostało entuzjastycznie przez zgromadzonych. Oczywiście niedługo po rozpoczęciu koncertu co odważniejsi próbowali swoich sił w skokach ze sceny na publiczność. Z różnymi efektami lecz bez większych obrażeń skoków dokonało wielu śmiałków, wśród nich nawet reprezentantki płci pięknej.

Następnie na scenie pojawiła się reprezentacja BOSS'a. Z błyskającym złotymi zębami Joey Starr'em na czele. Na początku ich popisy wyglądały jak swoista rozgrzewka przed właściwym koncertem. Niestety z chwili na chwilę popisy krzyczącego do mikrofonu MC i mixy między innymi zachodnich płyt znudziły publiczność do tego stopnia, że pod sceną zostało mniej ludzi niż podczas poprzednich zespołów.

Tym razem nie było w tym nic dziwnego. Po prostu oczekiwania minęły się z rzeczywistością.

Ciężko zatem opisać jak wyglądał sam występ francuskiej gwiazdy. Właściwie wyglądał jak typowy soundsystem grający dobrą hip-hop'ową imprezę. Nic poza tym.

Kolejnym nieporozumieniem zaraz po określeniu BOSS'a jako "ex NTM" było obiecanie na ulotkach i plakatach reklamujących "Playstation dla każdego bez ograniczeń". Oczywiście długo szukaliśmy takiej atrakcji, ale nic z tego. Nasze poszukiwania skończyły się porażką.

Jeżeli ktoś nie był na tej imprezie to szczerze mówiąc nie ma czego żałować. Jeżeli ktoś był to zapewne się dobrze bawił. Tak czy inaczej na naszej liście gwiazd występujących w Polsce przybyła kolejna pozycja.

Informacje o reportażu
Data dodania:2002-03-04
Kategoria:Koncert
Licznik odwiedzin:11322
Autorzy:
Jakuza / Wie..., 38 lat
mężczyzna, Warszawa

Enticer Natalia Michałowska  rap graffiti breakdanceEnticer

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-231-229-89.compute-1.amazonaws.com (3.231.229.89). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?