Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

To był trueschool... czyli zadarzają się fajne imprezy w Warszawie

To był trueschool... czyli zadarzają się fajne imprezy w Warszawie

Autor: Jakuza / Wielkie Joł

Tylko takim stwierdzeniem mogę nazwać to co odbyło się w Warszawskim Klubie "Kopalnia" w sobotę 26 stycznia.

Na mikrofonach lirycznie zaprezentowali się Proceente oraz gwiazda wieczoru - Flexxip. Muszę przyznać, że długo na to czekałem. Chciałem usłyszeć co chłopaki mają do zaprezentowania. Szczególnie po tym co usłyszałem jakiś czas temu u Lexusa w Radiu Jazz.

No i nie mogłem się zawieść. Było fantastycznie. Impreza okazała się małym zjazdem thaclanu także stanowili oni większość publiczności. Mało kto o niej wiedział i może dlatego zabawa była niesamowita. Nie musieliśmy oglądać typów w skórzanych kurtkach, a freestyle nie kończył się pojedynkiem na pięści.

Od początku imprezy Dj Spox twardo serwował nam swój nienaganny set dj'ski przy którym coraz bardziej wzrastała ochota na zabawę. ¦wietnie wypadł Proceente, który grał jako pierwszy - następnie mikrofon przejęli Mes oraz Emil, a cała sala delektowała się kapitalnym brzmieniem dobrego hip-hop'u.

Oczywiście do historii powinien przejść pojedynek na rymy pomiędzy Panem Duże Pe, a Mesem. Pokazali bardzo wysoki poziom, i to bardzo wysoki. Freestyle rozpoczęli delikatnie, ale szybko przeszli do sportowego diss'owania przeciwnika. Robili to ostro i prawie bez ograniczeń. Na szczęści udało im się pominąć komentowanie swoich rodzin, ale Duże Pe nie oparł się pokusie wypomnienia Mesowi jego niefortunnego tekstu rzuconego na wolnym w Harendzie na imprezie Konkret'u [Przypominam, że wtedy chodziło o niemiłe słowa pod adresem matki Tede'go]. Walka była ostra i zacięta - widać było jak niektórzy stali bywalcy klubu (a należy tu wspomnieć, że zasadniczo jest to klub rockowy)patrzyli z zaciekawieniem i nie rzadko podziwem dla talentu naszych rymotwórców.

Bawili się wszyscy. To nie podlega dyskusji. Zero negatywnych wibracji i tylko miła atmosfera. Czegóż więcej oczekiwać? Pokazało to wysoki poziom naszej sceny i musze przyznać że opuszczałem klub z dumą i radością, że takie akcje mają miejsce.

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć na www.dasz.org. Polecam.

Informacje o reportażu
Data dodania:2002-03-04
Kategoria:Koncert
Licznik odwiedzin:12106
Autor:
Jakuza / Wie..., 38 lat
mężczyzna, Warszawa

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-252-123.compute-1.amazonaws.com (18.207.252.123). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies