Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Koncert Soundkail w Warszawie

Koncert Soundkail w Warszawie

Autor: Jakuza / Wielkie Joł

Autor: Enticer

27 lutego 2002 roku, korzystając z pobytu w Polsce zagrała u nas francuska grupa ragga hip-hop SOUNDKAIL.

Przybyli oni do Polski, aby nagrać utwory na nową płytę W Wyjątkowych Okolicznościach, toteż koncert miał być prezentacją współpracy Ziomków I Przyjacieli wraz z francuskimi gośćmi.

Od samego początku impreza wyglądała bardzo dobrze. Warszawski Klub PUNKT okazał się stosunkowo dobrym miejscem na zorganizowanie takiej imprezy. Z jednej strony scena, z drugiej telebim, na którym można było obserwować wszystko, co się działo na scenie.

Przed koncertem ku uciesze B-Boy'i poleciały kawałki do dobre do breaka. No i już po chwili dookoła wirujących tancerzy ustawił się tłum zainteresowanych.

Po pewnym czasie rozpoczął się koncert. Grali na przemian - Zip Skład i Soundkail. Utwory przez nich wykonywane w bardzo interesujący sposób się wzajemnie uzupełniały. Ciężki styl warszawiaków i płynny flow Francuzów płynął wraz z beatem tworząc nietuzinkową kompozycję muzyczną.

Było, czego posłuchać. Byłem szczerze zaskoczony poziomem tej współpracy. Widać było, że zespoły są ze sobą w bardzo bliskich kontaktach. Jak się później dowiedziałem Soundkail spędzili w Warszawie około tygodnia i dzień w dzień przebywali i melanżowali z naszymi artystami. Na scenie mogliśmy obserwować tego fantastyczny skutek.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć
Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć
Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

Informacje o reportażu
Data dodania:2002-03-27
Kategorie:Taniec, Koncert
Licznik odwiedzin:40851
Autorzy:
Jakuza / Wie..., 38 lat
mężczyzna, Warszawa

Enticer Natalia Michałowska  rap graffiti breakdanceEnticer

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-193-85.compute-1.amazonaws.com (34.204.193.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.