łomża góro artysta mareczreczek i reszta heh szacunek dla mnie w kanadzie to szok :) tak dalej chłopaki Eloo

PRZEfaza byla :D na after tez pozytyw =]

anonim
Autor: ANONIM NA METCE   Link do posta
11:25:46, 05-07-06
Włosi atakowali, obijali niemieckie słupki i poprzeczki, ale dopiero po 118 minutach walki zadali nokautujące ciosy. Ich fantastyczna defensywa wciąż jest nie do przejścia, a magia stadionu w Dortmundzie przestała sprzyjać Niemcom. Włosi wiedzieli, że pod żadnym pozorem nie wolno im czekać na rzuty karne. Oni regularnie przeżywają w nich traumę, a Niemcy wykonują je po mistrzowsku i jeszcze nigdy nie kończyli ich z opuszczonymi głowami. Dlatego kanonada wstrząsnęła stadionem Westfalen natychmiast po rozpoczęciu dogrywki. Najpierw Gilardino przeprowadził rajd prawym skrzydłem i trafił słupek, chwilę później Zambrotta huknął w poprzeczkę. Życie Warszawy: Niemcy zginęli od własnej broni Włosi w finale mistrzostw świata – zdobyli dwa gole w dwóch ostatnich minutach dogrywki Piłkarze Niemiec często wygrywali w końcówkach spotkań. Wczoraj sami zostali tak pokonani. Dzięki niesamowitemu finiszowi Włosi wygrali w Dortmundzie 2:0 i w niedzielę staną przed szansą zdobycia po raz czwarty mistrzostwa świata.

anonim
Autor: SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   Link do posta
11:26:20, 05-07-06

anonim
Autor: MEZOOOOOOOOOOO   Link do posta
11:26:57, 05-07-06
Ronaldo spalony na Wyspach? Gazeta Wyborcza 05.07.2006 07:47 Jak przedrzeć się przez francuską obronę, to niejedyny dziś problem na głowie Cristiano Ronaldo. Skrzydłowy Manchesteru United nie wie, czy ma po co wracać do klubu - czytamy w \"Gazecie Wyborczej\". Wszystko przez brytyjskie brukowce, które obwiniły Portugalczyka o wymuszenie na arbitrze czerwonej kartki dla Wayne\'a Rooneya w ćwierćfinałowym meczu z Anglią. Po tym jak Anglik nastąpił na przyrodzenie Ricardo Carvalho, Cristiano miał namawiać arbitra do pokazania mu czerwonej kartki. Zdaniem \"The Sun\" i \"Daily Mirror\" za ten haniebny czyn wobec klubowego kolegi Ronaldo zostanie rozliczony po powrocie do Premier League. - O ile dotrwa do pierwszego meczu, bo Rooney już zapowiedział, że przy pierwszym spotkaniu \"rozedrze go na dwoje\" - napisał \"The Sun\". Według \"Daily Mail\" chciał to zrobić już po meczu, ale siłą powstrzymano go przed wtargnięciem do portugalskiej szatni. Podobno Ronaldo przed meczem żartował z Rooneyem, że postara się, by ten nie dotrwał do końca meczu.