Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Reportaże - Rider zwycięzcą Wielkiej Bitwy Szczecińskiej - relacja

Poprzednie zdjęcie Reportaż Następne zdjęcie
rap graffiti breakdance Rider zwycięzcą Wielkiej Bitwy Szczecińskiej - relacja
Informacje o reportażu
Data dodania:2018-12-17
Kategorie:Muzyka, Koncert
Licznik odwiedzin:13870
Autor:
ljzr96, 23 lata
mężczyzna, Szczecin
Gwiazda Hip-Hop.pl

Uwaga:
Zdjęcia publikowane na Hip-Hop.pl pochodzą z jego własnych zbiorów. Jakiekolwiek wykorzystywanie zdjęć wymaga pisemnej zgody redakcji. Używanie zdjęć, ich fragmentów, przetwarzanie, drukowanie lub inne utrwalanie jest prawnie zabronione.

anonim
Autor: Twoja Niunia   Link do posta
18:12:41, 17-12-18
Za mało panczy wymienilscie. Cegi raz cos fajnego rzucil Alien z Lechem wywolali halas kilka razy wlasnie. Np Lechu o obcy fristajlu wlasnie a Alien ze jest jest ponizej poziomu a jego panna rozbije sie o jego drzewo. Koro ogolnie wysoki poziom caly czas.

ljzr96
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:41:46, 17-12-18
Uwierz mi, że zapisywanie tematów, tych wersów na telefonie, gdzie jest mocna dwójka, a w zasadzie czwórka nie należy do najłatwiejszych rzeczy, zwłaszcza, ale nie chcę się tłumaczyć głupio. Niech najlepszym sposobem na to o czym piszę będzie walka Younga Wisa z Pukusiem, gdzie w notatniku zapisałem, że spojrzał na koszulkę i tak też jest w tekście, lecz niestety - po obejrzeniu tej walki - spojrzał na kurtkę. Trudno. Moja wina, ale też nie chcę się tłumaczyć głupio.
Te walki są subiektywną oceną. Cegi poza rentą (nie wiem nawet czy o tym wspomniałem w tekście) nie rzucił nic, co mógłbym sobie teraz przypomnieć. Alien super freestyle'owiec, jeden z lepszych w Szczecinie, ale też nie potrafię sobie przypomnieć fajnego wersu, a starałem się zapisywać dobre linijki. Widzę, że napisałeś, nie przypominam sobie tego wersu.
Pozdrawiam i dzięki za komentarz! ;)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-51-69.compute-1.amazonaws.com (18.232.51.69). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.