Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Stargardzki breakdace

Stargardzki breakdace

Autor: SOLO

Rozszerzając artykuł o nowych grupach b-boy'owych odwiedziłem ostatnio Stargard Szczeciński, gdzie pokaz tańca mieli młodzi b-boy'e z tego miasta. Pokaz ten zorganizowano w związku z obchodami dni Stargardu i trwał około jednej godziny. Odbywał się w amfiteatrze, gdzie kiedyś odbywała się impreza z b-boy'ami ze Szczecina.

Więc po trudach związanych z dojazdem (PKP) z uśmiechem i ulgą wysiadłem na peronie i udałem się do celu. Pogoda, słoneczko, muzyczka breakbitowa, ludzie opalający się na ławeczkach i podziwiaaţ

Obserwując wyczyny b-boys muszę stwierdzić, że chłopaki stawiają na power moves'y, mniej uwagi poświęcają stylom i tylko to mnie zasmuciło.

No, może nie zasmuciło, ale zaintrygowało i dało powód do dyskusji na ten temat z członkiem ekipy znanej w całej Polsce pod nazwą Ready to Battle, czyli Stanleyem. (Kiedyś bardziej przybliżę Wam tą postać - jest to niesamowity, zajebisty koleś i tanczerz). W każdym razie jak stargardzianie podszlifują style będzie się trzeba liczyć z tymi ludźmi. Nie ważne ile to będzie trwało, bo widzę, że chcą to robić i są uparci, a to przecież jest najważniejsze.

Jak na pewno zauważyliście nie wspomniałem nazwy konkretnej grupy, gdyż spróbowałem ocenić obiektywnie poziom breakdance'a w Stargardzie Szczecińskim. Wymienię jednak kilka osób, które szczególnie zapamiętałem: Dudzio (Dlingiel), Kosa, Lanka, Darek, Wolski, Tomeczek. Reszty, choć nie wymieniłem, nie oznacza, że są słabi.

Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z tymi ludźmi i tym miastem. Czekam na zaproszenie.Informacje o artykule
Data dodania:2002-12-10
Dział / Kategoria: taniec / felieton
Średnia ocena:7.00 (1)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
SOLO   rap graffiti breakdanceSOLO

Ostatnie artykuły tego autora:
Tańczę tylko dla siebie

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-92-92-168.compute-1.amazonaws.com (3.92.92.168). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?