Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Sistars

Sistars

Autor: Anonim

Dowiedz się więcej o: Sistars.

SISTARS

Muzycznie poznali się w Muzie na ul. Chmielnej w Warszawie. Tam odbywał się Jam Sessions i tam zagrali pierwszy koncert jako Sistars w składzie: BarteQ (B. Królik - gitara basowa, instrumentalne, aranże, kompozycja, produkcja, wokale, inwencja); Marus (Marek Piotrkowski - kompozycje, Rhodes, klawisze, produkcja, oprogramowanie, inwencja, aranże); N'Talia, Lil'Sista (Natalia i Paulina Przybysz - wokale, teksty, kompozycje) U1 (Marcin Ułanowski - bębny, groovy Przemo (Przemek Maciołek - zasłyszany, docIţ

Przygoda Hip Hopowa to niespodziewana dla nas kolej rzeczy. Po koncercie w Trasie - zeszłej zimy 2002 doszło do spotkania z Wielkim Joł (Ostasz, Tede). Pokazaliśmy zrobione kawałki i bity SISQUADU (Maru$ & BartuQ). Spodobało się i tej samej nocy TEDE zjawił się u nas w domu w studiu, gdzie powstał cały materiał na "Siłę Sióstr". Tego samego wieczora w niespełna 4 godziny doszło do nagrania wspólnego kawałka pt. Zeszyt Rymów, który stał się jednym z singli i jest pierwszym w kolejności kawałkiem na płycie TEDE 3H. Tak zaczęła się nasza współpraca z WJ.

Do tej pory można było nas zobaczyć w dwóch klipach - w "Spadaj" do pierwszego singla zapowiadającego płytę oraz w klipie do "Zeszyt Rymów". Wspólnie z WJ zapraszamy na dużą trasę koncertowa VIVA Wielkie Joł Rajd 2003, gdzie będzie można nas zobaczyć na żywo.

CV Muzyków zespołu:

BarteQ - Bartek Królik - reprezentuje północno-wschodnią część Polski - Mrągowo/Olsztyn.
Gram na basie od 7 lat.
Wykształcenie: średnie (w tym przerwane studia 5-tego wydziału AM w Katowicach)
Nałogi: brak (oprócz muzyki)
Wiek: 24 lata
Zawód: Wiolonczelista (PSM II stopnia)
Stan Cywilny: Wolny Chłopak
Zespoły i współpraca: COOG, Magda Famie, N. Kukulska, TEDE, OSTR, NR Raz, Calle Sol, Teatry Muzyczne: Roma i Sabat
Zainteresowania (hobby): Zdrowie vs. Kebab
Cenię: Spokój, Ciszę (u kobiet), relaks (w ogóle), zdrowie cenię przede wszystkim

Marus - Marek Piotrkowski - Swą przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 4 lat, kiedy to w prezencie od Św. Mikołaja dostał swój pierwszy instrument - mały keyboard-zabawkę. Jednak na poważne zajął się muzyką będąc uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie fortepianu Waldemara Weneckiego. Po ukończeniu nauki w owej szkole swą edukację muzyczną kontynuował w Policealnym Studium Jazzowym w Warszawie. Obecnie jest studentem drugiego roku Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Wojciecha Niedzieli.
Jest laureatem licznych konkursów m.in.:
- Nagroda dla najlepszego instrumentalisty na Międzynarodowym Festiwalu Standardów Jazzowych - Siedlce '2002,
- 2 Nagroda w konkursie na najlepszy mix na łamach czasopisma "Estrada i Studio",
- Nagroda Ministra Kultury dla zespołu "Piotrkowski, Jasinski, Ułanowski" na Bydgoskich Impresjach Muzycznych '2002,
- Nagroda dla najlepszego zespołu (zespól TIMELESS) na Międzynarodowym Festiwalu Standardów Jazzowych- Siedlce 2003.
Współpracował m.in. z:
Tworzywem Sztucznym (Fisz i Emade), Michałem Urbaniakiem, Natalia Kukulską.
W zespole SISTARS gra na instrumentach klawiszowych. Jest współproducentem płyty SISTARS "Siła Sióstr" i współautorem muzyki. Zajmował się również realizacją płyty i miksem.

N'Talia - Natalia Przybysz - Podstawówka muzyczna w Warszawie na ul. Miodowej - klasa wiolonczeli (ukończona), Szkoła Muzyczna na Bednarskiej - Rytmika-3lata, 1,5 roku na piosence. Studiuje produkcję TV i filmową w Łodzi.
Współpraca z siostrą Pauliną i całym zespołem Sistars.

Lil'Sista - Paulina Przybysz - Podstawówka muzyczna w Warszawie na ul. Miodowej - klasa wiolonczeli (ukończona). Potem jeszcze około 1 rok na Bednarskiej. Zrezygnowała, gdyż nie starczyło jej czasu na śpiewanie i sprawy z nim związane. Obecnie jest tegoroczną maturzystką w liceum im. Żeromskiego. Premiera płyty wypada dokładnie w jej 18-ste urodziny.

U1 - Marcin Ułanowski - Wykształcenie - średnie (technik meblowy), II ST. Wydziału Jazzu na Bednarskiej w Warszawie, obecnie V Wydział Katowice.
Nałogi - prawie wszystkie - wyzbywa się
Stan Cywilny - wolny (zakochany).
Zespoły, współpraca - Atom, Saron, Sto % Bawełny, Patrycja Iwsiarkiewicz, Kasia Stankiewicz, Benedek, Futro, Urszula Dudziak, Timeless, Delfin, Lady Beat Fuse, Wielkie Joł, Teatr Sabat, orkiestra dęta z Iławy.
Zainteresowania: obserwacja, kumacja, pobieżnie świat, a po troszku wszystko.

Przemo - Przemek Maciorek - ur. 1966, w wieku 16 lat zaczął grać na gitarze, blues grany w zespołach różnych a w międzyczasie uczył się na blacharza w zawodówce. Szkoła średnia Muzyczna - klasa kontrabasu. Po 5-ciu latach ukończył i przez 3 lata studiował kontrabas w Poznaniu. Po ukończeniu 3-go roku dostał się do Katowic na gitarę, 4 lata w Katowicach i ukończenie wydziału Jazzu. Grał z Bigbandem V wydziału. Współpraca z Policjantami i koncerty w USA. Od 6 lat mieszka w Warszawie. Ostatnio nagrał płytę wraz z Ewą Bem, a teraz współpracuje z Sistars. Na co dzień udziela lekcji gry na gitarze.

Dowiedz się więcej o: Sistars.


Informacje o artykule
Data dodania:2003-09-15
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / informacja, biografia
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Anonim   rap graffiti breakdanceAnonim

Ostatnie artykuły tego autora:
Rahzel
Flexxip
Rozmowa z samym sobą na temat: Czy sensowna jest instytucja recenzentów i krytyków?

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: wiki   Link do posta
13:24:09, 31-08-04
spoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooox

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-173-57-84.compute-1.amazonaws.com (35.173.57.84). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.